reklama

12 věcí, se kterými se setkáváte každý den, ale nevíte, k čemu jsou

12 věcí, o kterých nevíte, k čemu jsou Foto: 12 věcí, o kterých nevíte, k čemu jsouFoto: Facebook.com/Instagram.com

Malá kapsa u džínů, otvor na víčku kuličkového pera nebo pinetka? Věděli jste, k čemu tyto věci prvotně měly sloužit? Podívejte se do naší galerie a určitě vás původní účel mnoha věcí velmi překvapí.

Pokud jste zrovna dostali řidičský průkaz nebo jste si půjčili kamarádovo auto, můžete se potýkat s problémem při tankování. Přece jen, komu se nikdy nestalo, že by pobíhal na benzínce kolem auta a hledal nádrž? Jeden z bodů v galerii vám poradí, jak se s tímto problémem rychle vypořádat.

Milovníci vaření, přiznejte se! Kolikrát vám zahučela vařečka do hrnce dřív, než jste vůbec stihli zareagovat? Vytahovat ji z vařícího obsahu není nic moc, přitom se podobné tragédii dá velmi jednoduše vyhnout. Jak? Mkrněte do galerie. Čeká tam na vás celkem 12 věcí, jejichž původní účel vás určitě překvapí. Nebo vy snad víte, proč je vedle zadní kamery na iPhonu malá tečka nebo k čemu slouží malé kapsičky na džínách?

(bb)

Další články:

Článek

Naschvály spolubydlících. Foto:

GALERIE: 18 fotek krutých naschválů od spolubydlících, které nechcete zažít

Kanadské žertíky zpravidla milujeme, pokud je někdo nepřichystá pro nás. Tito lidé měli přesně takovou smůlu, že se nechali nachytat od svých škodolibých spolubydlících....

Článek

Kruté designové faily. Foto:

GALERIE: 20 nejšílenějších designových failů, které prostě nevymyslíte

Tohle se vážně nepovedlo. Podívejte se na následujících dvacet designových failů, které snad už ani nemohou být náhoda. Udělal je někdo naschvál?

Článek

Vtipné faily. Foto:

GALERIE: 15 nejvtipnějších designových failů všech dob. Tady někdo nepřemýšlel!

Přemýšlet někdy bolí a lidé, kteří vytvořili tahle designová mistrovská díla, svoje mozkové závity rozhodně nepotrápili. Podívejte se na přehlídku těch nejvtipnějších...

reklama