reklama

10 gaučů pro nevšední sezení

Veselé gauče Foto: Veselé gaučeFoto: Amazinginteriordesign.com

Sedněte si netradičně.

Lidé občas přemýšlejí, jak oživit prostor, ve kterém už delší čas bydlí. Můžete změnit barvu stěn, vyměnit tapety, koupit nový koberec atd. Jestli vám ale postačí i menší změna, zkuste se poohlédnout po něčem netradičním, třeba po nové nevšední pohovce. Máme jich pro vás v galerii rovných deset.

Pohodlný gauč je sám o sobě lákadlem pro každého příchozího. V klidu si odpočinout a ještě v měkkém, to je slast. Když k tomu navíc přidáte potěšení pro oko a případně i moment překvapení pro příchozí návštěvu, jen dobře.

Není nadto, když má prostor nějaký středobod. Tedy něco, co mu nenásilně vévodí. Může to být například hudební nástroj, starý kus nábytku nebo nevšední umělecké dílo. My vám v naší galerii nabízíme pro inspiraci 10 neobyčejných gaučů. Který by se líbil právě vám?

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Pás jak od tanku a přece jde o výrobek ryze mírumilovný – křeslo. Vtipný design navíc umožňuje křeslu snadný přesun po místnosti.  Foto:

20 originálních křesel. Sedli byste si?

Děsivě kreativní sesle! Jak vám sednou?

Článek

Čím vás více přitahuje čokoládová pohovka? Chcete si odpočinout, nebo začít mlsat?  Foto:

Pohovka a křesílka z čokolády? Nábytek inspirovaný jídlem

Aby vám pátek lépe utekl, máme pro pobavení nábytek inspirovaný jídlem.

Článek

Výsledný dojem je velmi útulný Foto:

Podívejte se, jak se žije v továrně na čokoládu

Dvojice hledala společný styl při zařizování loftu v průmyslovém stavení. S pomocí přivolaného designéra se jí to podařilo.

reklama