reklama

10 nejhorších vánočních domácností

Vánoce Foto: VánoceFoto: All

Krása nebo kýč?

Nepatřičné výjevy z plastu válcují vánoční atmosféru na nejednom kontinentu, ale v severní Americe řádí obzvlášť výrazně. Ohyzdné ozdoby přitom nepoznamenávají domy jen zvenku, ale i zevnitř.

Křehká atmosféra Vánoc čelí přesile pouťových blikajících paňáců. Pestrobarevně zářící rodinné domy a před nimi rozestavění Santa Clausové provázení stády bělostných svíticích sobů propůjčují ulicím amerických měst atmosféru lunaparku. Některé domy zas o Vánocích nabývají podoby strašidelného zámku. Jako by to nestačilo, místy až hororové výjevy pokračují i v interiérech. Postaviček a zdobných svící je v domácnostech někdy tolik, že si jejich obyvatelé ani nemají kam odstavit sklenici s pivem.

Těšíte se na vánoční přání? Někteří lidé se to nebojí dát najevo Foto: Těšíte se na vánoční přání? Někteří lidé se to nebojí dát najevoFoto: Leanne Michael Luxe lifestyle

Jste-li dostatečně otrlí, prohlédněte si následující galerii s výběrem těch nejvíce přeplácaných amerických svátečních interiérů.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Článek

Které máte nejraději?  Foto:

Vanilkové rohlíčky, linecké, vosí hnízda nebo išelské? Ze kterého cukroví se nejvíc tloustne, kolik má které kalorií?

Jsou to malé kousíčky, každý je však přímo nabušený energií. Je však rozdíl jestli si dáte třeba linecké nebo pusinky - a to nejen v chuti, ale i v kaloriích.

reklama