reklama

10 nových kuchyní v duchu posledních trendů

Kuchyně Bauformat. Kombinace skříněk a modulů z řad San Remo, Porto a Bern v dekorech světlého dřeva v odstínu písku, jemného matu v barvě carbon a Art dekoru čediče Foto: Kuchyně Bauformat. Kombinace skříněk a modulů z řad San Remo, Porto a Bern v dekorech světlého dřeva v odstínu písku, jemného matu v barvě carbon a Art dekoru čedičeFoto: ORESI

Prima living ve spolupráci se společností ORESI přinesla soutěž o kuchyň za 100 000 Kč.

Společnost Oresi, která je partnerem Prima Living.cz v jarní soutěžní hře „Česko mění kuchyně“ o kuchyňskou linku za 100 000 Kč, je specialistou v oboru kuchyní a zároveň jejich největším prodejcem. Na počátku roku přišla s řadou novinek ve všech cenových kategoriích.

Prémiové kuchyně Livanza, které patří do portfolia vlastních značek skupiny Oresi, navrhují přední designéři a vyrábějí se individuálně na míru dispozicím a požadavkům zákazníků v ultramoderní německé továrně. Sortiment těchto kuchyní rozšířily například kuchyně Sonata v moderním matném laku v odstínu stříbra měsíčního světla a pískové béžové, nové dekory Tewa, které jistě zaujmou krásnou kresbou světlého dřeva alpského buku, a dekory z řady Virginia, které představují pískově světlý dub nebo zemitý dub v barvě Terra.

ZDE jste s námi soutěžili o kuchyň za 100 000 Kč.

Luxusní třída Bauformat

V TOP třídě Bauformat, což jsou špičkové německé kuchyně, milovníci luxusu najdou například modelové řady Barcelona ve vysokém černém lesku a Westray z dýhy ze starého dřeva nebo linii San Remo, kde zaujme nový elegantní dekor dubu Terra. Módní hedvábný kovový mat představuje řada nábytku Girona S a zapomenout nesmíme ani na inspirativní nabídku linií San Remo, Porto a Bern v dekorech světlého dřeva v odstínu písku, jemného matu v barvě carbon a Art dekoru čediče.

Kuchyně Bauformat, řada Girona S v moderním kovovém matu Foto: Kuchyně Bauformat, řada Girona S v moderním kovovém matuFoto: ORESI

Jarní novinky ve třídě Dolti

Na jaře přibyly v ORESI i modely i do nabídky chytrých kuchyní Dolti se škálou atraktivních dezénů reagujících na světové módní trendy a variabilní řadou modulů a prostorových řešení včetně rozsáhlého příslušenství pro vysoký uživatelský komfort. To vše za velmi výhodnou cenu. Z hlediska poměru mezi výkonem a cenou jsou kuchyně Dolti skutečným šampiónem ve své třídě.

Kuchyně Dolti. Horká novinka – řada MagIQ, má povrch z bílého akrylu. Tento materiál vyniká výjimečně vysokým leskem a vyšší odolností Foto: Kuchyně Dolti. Horká novinka – řada MagIQ, má povrch z bílého akrylu. Tento materiál vyniká výjimečně vysokým leskem a vyšší odolnostíFoto: ORESI

„Vyšli jsme vstříc zájemcům, kteří požadují kuchyně ve vysokém lesku, ale jejich finanční možnosti jim nedovolí pořídit si prémiové kuchyně Livanza či nábytek v TOP třídě od značky Bauformat. Řadu chytrých kuchyní Dolti proto rozšířil model MagIQ,“ vysvětluje Dušan Všelicha, ředitel marketingu společnosti Oresi.

Akryl ve vysokém lesku s hloubkovým efektem

Novinka v nabídce značky Dolti, kuchyně MagIQ, má povrch z bílého akrylu. Tento materiál vyniká výjimečně vysokým leskem, pokud jde o míru lesku, akryl se přinejmenším vyrovnává mnohem dražším leštěným lakům, ve srovnání s laky je ale mnohem odolnější vůči UV záření i poškrábání. „Na dvířkách jsou použity bílé hrany se speciálním bílým lepidlem, takže přechod mezi materiálem desky a hranou je velmi jemný a bez obvyklé tmavé linky. Díky použití tohoto bílého lepidla hrana k desce dokonale přilne nejen v technologickém, ale i v estetickém smyslu. Bělost dvířek je proto velmi kompaktní,“ upozorňuje Všelicha.

Milovníci přírodních dekorů ocení další novinku kuchyň HIQory v dezénu ořechového dřeva. Odkud vzala kuchyně své jméno? Hikora je alternativní název pro ořechovec, tedy strom s impozantní kresbou dřeva ve světlých i tmavých variantách. V Oresi zvolili tmavou verzi, protože právě na ní dokonale vyzní vyhledávané kazetové provedení. A co zájemce o tyto kuchyně potěší? Určitě cena. Třeba zmiňovanou HIQory s kazetovým provedením dvířek pořídíte za akční cenu 6 567 Kč za běžný metr včetně DPH.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

I do starého stavení se hodí moderní kuchyně. Přesvědčí vás o tom individuálně vyráběná kuchyně Livanza od Oresi v kombinaci dvou moderních dekorů – lesklého povrchu Bellissa a  výrazného dekoru dřeva modelové řady Tewa Foto:

Pomůžeme vám změnit kuchyň!

Velká jarní soutěž o kuchyň Oresi za 100 000 Kč!

Článek

Článek

Článek

Článek

Článek

Článek

Článek

Výherkyně kuchyně od Oresi za 100 000 Kč paní Zuzana Vilhelmová se synem Bořivojem Foto:

Navštívili jsme výherkyni soutěže o kuchyň od Oresi za 100 000 Kč

Prima living ve spolupráci se společností ORESI přinesl soutěž o kuchyň za 100 000 Kč.

Článek

Návrh proměny Foto:

Tři možnosti pro jednu kuchyň

Prima living ve spolupráci se společností ORESI přinesl soutěž o kuchyň za 100 000 Kč.

Článek

Tahle kuchyně potřebuje proměnu jako sůl Foto:

Domku v Beskydech sluší Romantiqa od Oresi

Prima living ve spolupráci se společností ORESI přinesl soutěž o kuchyň za 100 000 Kč.

reklama