reklama

10 posilovacích vychytávek, které jednoduše kopnete pod postel

Využijte i běžné věci ve svém bytě Foto: Využijte i běžné věci ve svém bytěFoto: www.plyometric-cardio-circuit.com

I běhací pás šoupnete pod postel! (Když je trochu vyšší :-))

I v obýváku lze protáhnout a posilovat celé tělo. Kdo si není jistý průběhem cviků, najde pomoc na internetu v podobě instruktážního videa. Pomůcek, které následně zmizí pod postelí, je každopádně dost.

Chcete-li posilovat celé tělo, neobejdete se bez pěnové podložky. Pro cvičení s volně dostupnými videi se hodí činky, over ball a guma. K levnému a účinnému vybavení se řadí i bosu, velký gymnastický míč či hrazda do dveří.

K tomu, abyste doma měli posilovací stroje, nepotřebujete zvláštní místnost. Postačí úložný prostor pod postelí k uskladnění a 2 x 2 m na cvičení. Málokdo by řekl, že lze doma mít skládací běžecký pás. Jeden z těch skladných se jmenuje Power track plus a nechá se složit na rozměry 63 x 72 x 135 cm (d x š x v).

Oblužte se v naší cvičební nabídce:

Pro posilování stehen a hýždí se v posilovnách často využívá velkého stepperu. Mini stepper jej nahrazuje a zabírá mnohem méně místa. Chybí mu totiž klasické madlo, o které se běžec opírá. Na stepperu posilujete svalstvo a kardiovaskulární systém obdobně, jako byste chodili do schodů.

Článek

Gotu kola Foto:

Potřebujete jet nonstop? Zapomeňte na energy drinky a pěstujte gotu kola

Pokud tuto bylinku z Asie jménem gotu kola neznáte, tak byste měli zpozornět.

Do bytu se jistě vejde i většina myslitelných fitness doplňků od cvičebních pomůcek pro jógu, pilates, ale také rehabilitační a balanční cvičení. Pomáhají protáhnout celé tělo, aktivovat i hluboko uložené svalstvo a zároveň se příjemným způsobem odreagovat. Tělo i vlastní vytrvalost lze posilovat ještě efektivněji, a to například v kombinaci s výše zmíněným běžeckým trenažérem.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Článek

Topinambur se dlouho těšil stejné oblibě jako brambory, dnes je to pozapomenutá zelenina Foto:

Nechcete tloustnout? Pak místo brambor objevte topinambur

Topinambury mají podobné složení jako brambory i podobně chutnají. Ale místo škrobnatých látech obsahují inulin – látku, která v těle funguje podobně jako inzulín.

Článek

Řeřicha setá (Lepidium sativum) Foto:

Nejzdravější zelenina na světě? Vypěstujete si ji sami doma

Zapomeňte na jahody nebo na vitamíny nabušené citrusové plody. Nejvíc vitamínů a minerálních látek na světě má...

reklama