reklama

10 vtipných dárků, které vaše mazlíčky pod stromečkem zaručeně potěší

Proč ne?  Foto: Proč ne? Foto: All

Buřtík pod stromečkem voní, ale dlouho nevydrží.

Sušené masíčko a buvolí kost pro pejska, paštičky a speciální mlíčko pro kočku – to jsou vděčné dárky, které se možná i pod vaším vánočním stromkem objevují každý rok. Nechcete letos zkusit něco originálnějšího?

Kočka se tváří, že jsou jí Vánoce, stejně jako většina dalších věcí, které my prožíváme, ukradené, zato pes zaručeně pozná, že se děje něco výjimečného a naše mírná nervozita a nedočkavost přechází i na něj. V každém případě bychom na psy, ale ani na kočky, papoušky nebo třeba křečky při přípravě na svátky neměli zapomínat a k ostatním dárkům přibalit i něco jen a jen pro ně. Někdo by se tomu mohl pošklebovat, ale i oni přece patří do rodiny!

Pro čtyřnohé ajťáky. Dokáže i vaše kočka vymýšlet nové klávesové zkratky? A dělá to přesně v okamžiku, když máte neodkladnou práci u notebooku? Lehká pomoc, pořiďte ji vlastní počítač. Tenhle je z kartonu Foto: Pro čtyřnohé ajťáky. Dokáže i vaše kočka vymýšlet nové klávesové zkratky? A dělá to přesně v okamžiku, když máte neodkladnou práci u notebooku? Lehká pomoc, pořiďte ji vlastní počítač. Tenhle je z kartonuFoto: Uncommongoods.com

Pořídit můžete házeč míčků, plechový barel, ve kterém granule budou dlouho pěkně voňavé nebo misky na stojánku, ze kterých se váš pes nažere pohodlněji a bezpečněji. Kočky a jejich lovecký pud potěšíte vším, co se hýbe, jejich drápky můžete nasměrovat správným směrem novým škrabadlem. Možností je strašně moc, pořizovat vánoční dárky pro domácí zvířata je vlastně úžasná zábava. Pokud vás zrovna nic vhodného a originálního nenapadá, podívejte se do naší fotogalerie:

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Doma připravené pamlsky neobsahují umělá barviva, konzervanty, sůl ani cukr Foto:

4 recepty na báječné vánoční cukroví pro psy

Našponovaný posed, zoufalé koulení očima a slina u huby, takhle vypadá náš pes každý rok u mísy s vánočním cukrovím. Přiznávám, občas to někdo z nás nedá a pošle rohlíček...

Článek

Průzor do vnějšího světa užije hlavně zvídavý pes Foto:

Osm věcí na zahradě, kterými uděláte psovi radost

Následující úpravy a doplňky usnadní vašemu psovi život na zahradě a ještě jej ochrání před zbytečným nebezpečím.

reklama