reklama

13 tipů, jak v malé kuchyni vyzrát nad nedostatkem prostoru

Malá kuchyně Foto: Malá kuchyněFoto: Architecturendesign.net

Chytře na věc.

Málokdo z nás může klidně říct, že má k životu k dispozici tolik prostoru, kolik skutečně potřebuje. Většinou bohužel považujeme místo za nedosažitelný luxus a bojujeme o něj na všech frontách, samozřejmě také v kuchyni, což je jedno z nejproblematičtějších míst. Právě tady se nám totiž hromadí nádobí, pomůcky důležité k vaření a suroviny, po kterých při přípravě jídla saháme. Přeplněné police a skříňky se špatně uklízejí, navíc časem zaručeně ztrácíme přehled o věcech, které uvízly v zadní linii.

Se zásuvkou, do které ukládáte misky a talíře, si můžete poradit i takto – zarážky udrží nádobí bezpečně na svém místě Foto: Se zásuvkou, do které ukládáte misky a talíře, si můžete poradit i takto – zarážky udrží nádobí bezpečně na svém místěFoto: Architecturendesign.net

Podívejte se na několik fíglů, jak co nejlépe využít místo, které máme v kuchyni k dispozici a jak vykouzlit alespoň nějaký úložný prostor navíc. Nechte se inspirovat, pokud zrovna řešíte problém, kam naskládat všechny hrnky, vařečky a nebo zásoby těstovin tak, abyste o nich neztráceli přehled.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

I v malé koupelně se najde spousta místa Foto:

10 tipů, jak vyřešit malou koupelnu

Málo místa vás donutí vlastnit jen ty věci, které opravdu potřebujete.

Článek

reklama