reklama

16 domácích nápadů, jak zútulnit a uklidit koupelnu

Řadu věcí si můžete vyrobit sami.  Foto: Řadu věcí si můžete vyrobit sami. Foto: Craftinginthe rain.com/TattooedMartha.com

Domov.

Koupelna je krásná, když je čistá, voní, a když se v ní cítíte útulně. Máme pro vás 10 obrazových tipů a návodů, jak si koupelnu doplnit o vlastnoručně vyrobená „udělátka“, která vám pobyt v ní určitě zpříjemní.

Jestli máte rádi vůni, pak se nemusíte plahočit někam do drogerie a ždímat peněženku. Svůj osvěžovač vzduchu si totiž můžete vyrobit sami z jedlé sody a esenciálního oleje. Podobně jednoduché je uspořádat vlásenky na magnetickém pásku nebo zubní kartáčky a zubní pasty v trubkách zavěšených na obyčejných věšáčcích.

Poličky lze ozvláštnit starším oknem. Právě pro toaletu, která bývá často skrytá dennímu světlu, je takové nevšední vnitřní okno příjemné oživení Foto: Poličky lze ozvláštnit starším oknem. Právě pro toaletu, která bývá často skrytá dennímu světlu, je takové nevšední vnitřní okno příjemné oživeníFoto: Craftsmandrive.com

 

Opravdu pěkný „majstrštik“ je kobereček z kamenů, který nejen vypadá krásně, ale je vhodný i jako akupresura. To a ještě další nápady najdete v naší galerii. Stačí se inspirovat a možná něco dalšího šikovného napadne i vás.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Barevným kombinacím se meze nekladou Foto:

DIY: Vytvořte si vlastní kobereček do koupelny

Nízká cena a barevná kombinace, která bude dokonale ladit s vaší koupelnou, to jsou výhody vlastnoručně vyrobeného koberečku.

Článek

I v malé koupelně se najde spousta místa Foto:

10 tipů, jak vyřešit malou koupelnu

Málo místa vás donutí vlastnit jen ty věci, které opravdu potřebujete.

Článek

Spousta líčidel se nemusí nepřehledně převalovat v zásuvce. Udělejte si z plechu obaleného látkou tabuli na stěnu. Magnety přilepte na dna krabiček od líčidel a make-upu a pak už jen přicvakněte jednotlivé krabičky na tabuli Foto:

11 skvělých nápadů, jak ukládat věci v koupelně

V koupelně je potřeba spousta věcí, ručníky, zásoby různých mycích prostředků, kosmetika atd.

reklama