reklama

20 tipů, jak vyrobit super dárky pro děti. Vtipné a za babku

Nejedno dětské vánoční přání můžete splnit i bez přehnaných výdajů. Podívejte se jak. Foto: Nejedno dětské vánoční přání můžete splnit i bez přehnaných výdajů. Podívejte se jak.Foto: Thinkstockphotos.co.uk

Nechcete z nějakého důvodu za vánoční dárky utrácet nebo jste se rozhodli, že tentokrát obdarovávání dětí neodbudete pouhým nákupem v obchoďáku? Přinášíme tipy, jak vlastnoručně vyrobit dárky, které pod stromečkem zaručeně potěší.

Hlavně menší děti nebudou řešit, jestli jste dárek, který našly pod stromečkem, vyrobili nebo koupili. U těch starších by to ale mohl být problém, zaměřují se totiž i na značky, které vidí u spolužáků nebo v reklamě. Některé handmade dárky jsou docela pracnou záležitostí, my vám ale ukážeme hlavně takové, k jejichž výrobě není potřeba extra velké zručnosti. Materiál na hračky pro děti hledejte všude kolem sebe a nebojte se recyklovat to, co už nepotřebujete. Ze starých rukavic můžete vykouzlit prstové loutky, karton na vyhození nařežte, domalujte na něj obrázky nebo nalepte fotografie členů rodiny a máte originální pexeso nebo domino. Nebo můžete zkusit připravit cédéčko, na kterém vyprávíte nebo čtete pohádky, které mají vaše děti nejraději.

Podívejte se do naší fotogalerie, dalších 20 tipů najdete v ní. Při plánování výroby vánočních překvapení ale nezapomínejte, že dárek by měl být, vedle toho, že potěší, i bezpečný.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Spousta krásných vánočních dárků se dá připravit během jednoho odpoledne Foto:

Originální dárky na poslední chvíli

Dárky k Vánocům patří a udělat někomu radost můžete i drobnostmi a maličkostmi, které nezatíží vaši peněženku, ale o to víc pohladí na duši. Pokud vaše inspirace a dobré...


reklama