reklama

Syté a výrazné barvy rozehrály celý byt

Dánská rodina Schnackových vsadila na bílý základ, který doplňuje výraznými barvami Foto: Dánská rodina Schnackových vsadila na bílý základ, který doplňuje výraznými barvamiFoto: femina.dk

Kombinovat barvy je umění, kdo zvládne složit barevnou kompozici, vykouzlí si příjemné a efektní prostředí.

Rodina Schnackova z Frederiksbergu v Dánsku vsadila na výrazné barvy, které nechala rozeznít v bíločerném kontextu. Je to omletá pravda – pokud zvolíte neutrální decentní základ, můžete si hrát. Konkrétně v tomto bytě jsou stěny i značná část nábytku v bílé barvě, podlahy většinou černé, se kterou kontrastuje nábytek.

V kuchyni se ale Schnackovi nebáli původní prkna rozdělit na čtverce a natřít je různými barvami. K tomu pak vybrali černou kuchyňskou linku. Za pozornost stojí úžasný černobílý obklad kolem linky.

Zelená podlaha dominuje koupelně. Je to jen jednoduchý voděodolný nátěr na betonovém povrchu. Jednoduché a efektní. Naopak v obýváku vyniká červená pohovka. Projděte si tento byt, třeba si z něj odnesete pár nápadů.

Když se odvážete na podlaze, musíte být decentní u vybavení. Střídmá černobílá Foto: femina.dk

 

(mar)

Článek

Po zásahu designérů vznikla útulná kuchyně Foto:

Proměna: Z nudle útulná kuchyně v anglickém stylu

Když svůj domov obýváte dlouhá léta, případně jste v něm vyrostli a zůstali i v dospělosti, přizpůsobíte se daným možnostem a vůbec vás nenapadne, že vše může být jinak.


Článek

Hrnky se dají využít různě Foto:

Výbava: Jarní doplňky s romantickou náladou

Pro někoho už je možná okoukaný, ale pořád funguje. Venkovský styl.

reklama