reklama

Brody house v Budapešti je samá výstava a večírek

Dům nezapře původ v 19. století Foto: Dům nezapře původ v 19. stoletíFoto: archiv Brody House

Některé hotely nabízejí sterilní luxus, v jehož důsledku hosté ztrácejí pojem o tom, zda se nacházejí v Tokiu nebo Berlíně. Jeden hotel v centru Budapešti se tomuto obyčeji vzepřel.

Boutique Hotel Brody House v centru Budapešti kombinuje zábavu s ubytováním. Všechno je tu trochu jinak než obvykle. Hotel situovaný v nově zrekonstruovaném historickém domě z 19. stol. je pojatý jako galerie výtvarného umění vystavující díla domácích i zahraničních umělců. Turisům se tak nabízí při poznávání maďarské metropole opustit zaběhnuté mainstreamové vzorce.

Součástí Brody House jsou ateliéry umělců, galerie i místo k pořádání kulturních akcí. V hotelové části je k dispozici 11 pokojů a apartmánů. Jistě, je poněkud eklektický, nicméně recenze zmiňují přátelskou atmosféru a jedinečné zařízení interiérů. Ocení jej rodiny i odvázaní byznysmeni. Hosté popisují, že si v Brody připadají jako na víkendovém výjezdu s kamarády obohaceném o kulturní program.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Dům jistí ocelové skoby Foto: profimedia

Žili byste v domě, který visí na hraně útesu?

Máte rádi život na hraně? Tak toto je přesně dům pro vás!

Článek

Lépe by kuchyňské skřínky v akváriu zamaskoval už jen David Copperfield   Foto:

Kuchyňská linka plná ryb. Jen kam se dává nádobí?

Kuchyně pro milovníky podmořského nebo sladkovodního světa...

Článek

"Věřte svým instinktům a zařiďte si domov tak, jak vám to vyhovuje," říká Eimear Nic an Bhaird z Dublinu Foto:

Majitelka bytu miluje design. A ještě k tomu retro

Pojďte si s námi projít domek z 30. let v Dublinu. Možná že ne všechno je přenosné do české kotliny, ale jedna věc určitě: Majitelka se nebála vytvořit si místo podle...

reklama