reklama

Byt na Manhattanu spojuje cit pro detail se skvělým využitím prostoru a světla

Pohodlně se usaďte. Pozor! Jen neochotně se vám bude chtít vstávat, panuje tu totiž příjemná atmosféra odpočinku Foto: Pohodlně se usaďte. Pozor! Jen neochotně se vám bude chtít vstávat, panuje tu totiž příjemná atmosféra odpočinkuFoto: Foto: James McDonald

Takhle se dá bydlet na Manhattanu.

Synonymem New Yorku jsou moderní mrakodrapy. Najdete v nich nejen tisíce metrů čtverečních pro kanceláře, ale také pěkné byty. Ty nabízejí s každým patrem výš a výš čím dál větší a zajímavější výhled. Jenže dá se vůbec pěkně bydlet ve studených betonových a skleněných kvádrech, které drží pohromadě sešroubovanými traverzami? Určitě! V naší galerii uvidíte, jak příjemné to může být.

Kuchyň je velmi stylová. Při prvním pohledu budete ale na vážkách, zda jde o kuchyň současnou, nebo ze 30. let. Kdo má rád styl, citlivost spojení moderních technologií a náznaků starých časů velkoryse ocení Foto: Kuchyň je velmi stylová. Při prvním pohledu budete ale na vážkách, zda jde o kuchyň současnou, nebo ze 30. let. Kdo má rád styl, citlivost spojení moderních technologií a náznaků starých časů velkoryse oceníFoto: Foto: James McDonald

Developerský projekt s adresou Východní 22. ulice č. 45 nabízí velmi hřejivé a příjemné bydlení. Další newyorský výškový dům byl v samém srdci jedné z nejznámějších a kulturně sofistikovaných čtvrtí – v manhattanské čtvrti Flatiron – dostavěn teprve nedávno. Nabízí různě velké byty v celkem 65 patrech. Vybavit je tak, abyste se cítili příjemně a pocit výšky nad okolní zástavbou vás spíše nadnášel, než svazoval strachy, byl zajímavý úkol pro jednu renomovanou designérskou firmu.

Koupelna, která skutečně září čistotou! Foto: Koupelna, která skutečně září čistotou!Foto: Foto: James McDonald

V naší galerii uvidíte, jak si Martin Brudnizki a Craig Harvey z interiérového studia Martin Brudnizki Design Studio poradili nejen se zařízením jednoho takového útulného bytu. Pro zařízení apartmánu čerpali inspiraci z okolí a zkombinovali předválečný cit pro detail a výběr materiálu s moderním využitím prostoru a světla. Jednoduše se dá říct, že se pokusili spojit funkčnost a krásu v jedno. Podívejte, jak se jim to podařilo.

Foto: James McDonald

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Článek

Nemusí jít hned o luxusní apartmán, pěknou elegantní terásku lze stvořit i z menšího prostoru, třeba ve střeše. Foto:

Inspirace: 20 luxusních balkonů a teras

Prosluněné jarní dny nás lákají ven. Takové posezení s kávičkou na čerstvém vzduchu a s pěkným výhledem dokáže člověka příjemně osvěžit.

Článek

Balkon nemusí být skladiště Foto:

20 úžasných tipů, jak proměnit svůj balkon v tu nejlepší část bytu

Ne vždy má člověk čas jít večer někam ven. Přitom když je krásné počasí, byl by hřích sedět doma. Pak přijde balkon vhod. Byla by škoda proměnit ho v skladiště.

reklama