reklama

Chlapský loft skvěle vytvořil prostor pro popíjení s přáteli

Obývací část od zbytku bytu oddělují i podsvícené stropní štukové lišty Foto: Obývací část od zbytku bytu oddělují i podsvícené stropní štukové lištyFoto: a26

Loft od slovenských architektů zdůrazňuje, že v něm bydlí muž.

Man’s Choice 2 je letos dokončený byt ve slovenských Piešťanech. Trojice architektů z atelieru a26 prostory pojala v mužském stylu. Luxus provází i účelnost a pohodlí. Prostory jsou rozčleněné do jídelní části, relaxačních zón, prostoru pro popíjení a setkávání s přáteli. Byt od mnoha jiných odlišuje kombinace zařízení v retro stylu a moderny.

Dřevem obložená stěna, bíle lakované dveře a odsazené stropní štuky skrývající zdroje nepřímého osvětlení. Retro v bytě pokračuje od gramofonu s krytem přes kovovou sošku až po klasické závěsy. Středobodem tohoto světlého prostorného bytu je sametová sedačka zabírající většinu obývací zóny. Pocit komfortu podtrhují velké polštáře barevně sladěné s ostatním zařízením.

Sošky v barvě zlata, stříbra a mědi, zdůrazňující ženské vnady, či obraz s motivem nahé ženy prozrazují potřebu majitele poukázat na své mužství.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Zaha Hadid popírá, že by jí navržený stadion byl inspirovaný vaginou. Stadion, v němž má katarská metropole Doha v roce 2022 hostit světový šampionát ve fotbale, autorce připomíná plachty arabských plachetnic Foto:

Stadion ve tvaru vaginy a další luxusní provokace architektky Zahy Hadid

Podívejte se na architektonické skvosty irácko-britské architektky Zahy Hadid, která vychodila církevní dívčí školu ve Švýcarsku, aby později navrhla superjachtu...

 

Článek

Ze spojení starodávné stavební techniky Inků a moderních postupů vzešel sloup poskládaný nasucho Foto:

Architekt vytiskl na 3D tiskárně sloup, který přečká zemětřesení

3D tiskárna oživila dávnou techniku Inků, když vytiskla pilíř odolný proti zemětřesení.

 

Článek

Malování pískem Foto:

NÁVOD: Naučte se malovat barevným pískem

S barevným pískem se dá kouzlit. A může to být radost i pro dospělé.

 

reklama