reklama

Dluhy, alkohol a nádor na mozku. Designéři pomohou paní Vlastě, která si v životě prošla peklem

Další proměna JSSS bude velmi dojemná! Foto: Další proměna JSSS bude velmi dojemná!Foto: archiv Prima

V dalším díle pořadu Jak se staví sen -extra se podíváme za paní Vlastou, které toho život naložil více, než snad dokáže jeden člověk snést. Díky našim designérům se jí alespoň splní sen o pohodlnějším a krásnějším bydlení. Dívejte se už zítra ve 21:30 na Primě!

Láska jako trám, krásná dcera, plány na rekonstrukci domu… Ale kvůli alkoholu byl lásce konec a otcův odchod nesla velmi těžce i dcera. Pak přišla další rána. Paní Vlastě zjistili nádor na mozku a následná operace ji připravila částečně sluch. A aby toho nebylo málo, kvůli podvodnému jednání stavební firmy nejsou peníze na rekonstrukci domku. 

Kruté rány osudu

Vlasta si pořídila domek ještě v době, kdy žila s otcem dcery Desanky. Pustili se do rekonstrukce, ale začaly problémy, přítel začal pít a projevily se i násilnické sklony. Navíc Vlastu podvedla firma, která prováděla rekonstrukci střechy. Vlasta se musela zadlužit, aby stavbu zastřešila. Tím však problémy neskončily. Vlastě zjistili nádor na mozku a po operaci má problémy se sluchem. Na jedno ucho neslyší vůbec a na druhé jen částečně. I přesto se v jejím životě objevil nový přítel, který jí pomáhá.

Vlastinou další oporou jsou také její rodiče, kteří bydlí ve stejné vesnici. Po své sestře zase pojmenovala zvláštním jménem svou dceru. Vlasta sice prožívá nelehké období, ale myslí si, že to nejhorší už má snad za sebou. Rozhodně nefňuká a snaží se s osudem bojovat. Je sice v invalidním důchodu, ale přesto se snaží pracovat a přivydělává si výrobou šperků, které pak na trzích prodává. Ve svém bydlišti je oblíbená a v její situaci jí navíc pomáhá spolek Daveláček (nezisková organizace, která pomáhá sociálně znevýhodněným rodinám a dětem v nouzi). Sama Vlasta má velmi ráda přírodu. Desanka zase chodí na latinsko-americké tance a chce být policejní vyšetřovatelkou. Díky pořadu JSSS by Vlasta ráda splnila své dceři sen o vlastním pokojíčku.

Premiéru tohoto dílu nové série „Jak se staví sen – extra“ uvidíte už v pondělí
26. března ve 21.30 na Primě.

(red)

bannerjsss Foto:

Další proměny z Jak se staví sen:

Článek

Dnes vypadá interiér mnohem moderněji Foto:

PŘED a PO: Takhle jsme proměnili starou garsonku v Jak se staví sen. Je z ní moderní byt

Jednopokojový byt se pro pana Jiřího stal celou. Po úrazu hlavy jeho život už nikdy nebude jako dřív. Jiří bydlel v nevyhovujícím zastaralém bytě, který působil...

Článek

Jak se vám proměna líbí? Foto:

PŘED a PO: Podívejte se na nový obývák a moderní kuchyň paní Vlaďky z Jak se staví sen

Kuchyň paní Vlaďky už pamatovala hodně a nevyhovovala potřebám své majitelky. Ta přišla o pravou ruku kvůli zhoubnému nádoru a ani v osobním životě neměla moc štěstí.

Článek

Je tu i fototapeta s oblíbenou kapelou a odpočinková zóna Foto:

PŘED a PO: Podívejte se na proměnu bytu pro handicapovanou Andrejku v Jak se staví sen

Panelákový byt potřeboval kompletní rekonstrukci. Vůbec nesplňoval nároky na bezbariérové bydlení. To se změnilo s proměnou v pořadu Jak se staví sen.

Článek

Byt PO proměně Jak se staví sen. Foto:

PŘED a PO: Fotogalerie proměny bytu 3+1 pro babičku s vnoučaty v Jak se staví sen

Podívejte se na fotogalerii z proměny bytu 3+1 pro babičku s vnoučaty v pořadu Jak se staví sen – extra.

Článek

Garsonka PO proměně Jak se staví sen. Foto:

PŘED a PO: Podívejte se na fotogalerii proměny garsonky v pořadu Jak se staví sen

Pondělní proměna malé garsonky v pořadu Jak se staví sen - extra měla ohromný úspěch. Designérům se podařilo vytvořit ze stísněného prostoru nádherné a moderní bydlení....

Článek

Do obývacího pokoje přibyl nový gauč Foto:

PŘED a PO: Osmičlenná rodina získala moderní bydlení. Podívejte se na proměnu z Jak se staví sen

Špinarovi bydleli v nevyhovujícím temném domku, který má jen dvě samostatné ložnice pro děti a kuchyň propojenou s obývacím pokojem, kde spí rodiče. Designéři z Jak se...


reklama