reklama

Důchodce si upravil kajak. Vozí v něm psy

Úprava kajaku se nabízela. Psi už s důchodcem jezdili v autě i létali v letadle Foto: Úprava kajaku se nabízela. Psi už s důchodcem jezdili v autě i létali v letadleFoto: archiv Davida Bahnsona

David Bahnson (67) přišel na to, jak upravit kajak, aby na něm mohl vozit svého psa. K úpravám jej inspirovala fenka Susie, která se pohodlně vešla do prostoru pro zavazadla.

Jak je patrné z obrázků, místem pro jediného psa to neskončilo. Poté, kdy si Bahnson se svou ženou pořídili ještě retrievera Ginger (Zázvor), uzpůsobili plavidlo i pro něj. „Když jsme si pořídili Ginger, jen jsem do kajaku udělal další díru,“ popisuje lakonicky dodatečnou modifikaci loďky. „Je to jako kajak pro tři, jenom v něm není dost místa na nohy vodáků – zato pro psy je perfektní,“ vysvětluje s tím, že Susie ani Zázvor z loďky nikdy nevyskočili do vody.

Susie ani Ginger z loďky do vody nikdy nevyskočili Foto: Susie ani Ginger z loďky do vody nikdy nevyskočiliFoto: archiv Davida Bahnsona

Úprava kajaku se vyloženě nabízela. „Naši psi s námi vždy nadšeně jezdili autem nebo se mnou létali v mém letadle,“ popisuje důchodce, který už se psy na kajaku urazil mnoho desítek kilometrů.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Článek

Pelíšek vaši mazlíčci ocení Foto:

NÁVOD: Udělejte kočce pelíšek ze starého svetru

Ale pokud máte doma psa, tenhle pelíšek se mu bude taky líbit.


reklama