reklama

Dům Simpsonových opravdu existuje

Barvy kam se podíváš Foto: Barvy kam se podívášFoto: BF

Simpsonovi jsou velmi úspěšným americkým animovaným seriálem o žluté rodince ze Springfieldu, kterou vytvořil režisér Matt Groening. Hlavními postavami seriálu jsou Homer, Marge a děti Líza, Maggie a Bart. Poprvé se na televizních obrazovkách objevil seriál už v roce 1987 a od roku 1993 se animovaná rodinka objevuje i v českých televizích. Od té doby vzniklo již 26 sérií a Simpsonovi se tak stali nejdéle vysílaným animovaným seriálem v historii americké televize.

Nedílnou součástí seriálu je samozřejmě dům rodiny Simpsonových, který dokonce existuje v životní velikosti. Dům, stěny, dlažba, nábytek, spotřebiče, to vše velmi přesně kopíruje seriálovou předlohu. Celková rozloha domu je více než 200 metrů čtverečních. Pokud tedy patříte mezi skalní fanoušky tohoto seriálu, můžete se vydat do Nevady a dům nejslavnější americké rodinky si prohlédnout.

(bf)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Postaven byl v středomořském stylu Foto:

Dům slavného Kmotra Marlona Branda je na prodej

Značnou část života strávil herece Marlon Brando v tomto nádherném domě. Teď je na prodej za 70 milionů korun.

Článek

Prostorná ložnice Foto:

Pojďte na návštěvu k rebelce Miley Cyrus. Takhle vyrůstala

Jestli si přestavujete, že profesionální provokatérka vyrůstala v pankáčské domácnosti, tak budete překvapeni, jak usedle působí dům jejího dětství.

reklama