reklama

Dům slavného Kmotra Marlona Branda je na prodej

Postaven byl v středomořském stylu Foto: Postaven byl v středomořském styluFoto: profimedia

Značnou část života strávil herece Marlon Brando v tomto nádherném domě. Teď je na prodej za 70 milionů korun.

Dům z roku 1926 má překrásný výhled na nejluxusnější část Hollywoodu a Beverly Hills – Sunset Strip a na Los Angeles. Je postavený v útulném středomořském stylu evokujícím slunné Španělsko a dýchá z něj noblesa starých časů. Prostorný je tak akorát, na ploše 400 m² je kuchyně, obývák se skvělým výhledem a tři ložnice se třemi koupelnami. K tomu připočtěte umělecký ateliér, vinný sklípek a dvě garáže a byt řidiče. To vše je nyní na prodej za 3,5 milionů dolarů (70 milionů korun).

Někdejší filmová hvězda Marlon Brando se proslavil zejména rolí mafiánského bosse ve filmu Kmotr, za kterou získal Oskara. Lamač ženských srdcí si prvního Oskara připsal již v roce 1955 za postavu dokaře ve filmu V přístavu. Na Oscara byl nominován také za filmy Poslední tango v Paříži a Bílé období sucha. Marlon Brando zemřel v roce 2004.

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Renee Zellweger byla za roli ve filmu Návrat do Cold Moutain oceněna Oscarem pro nejlepší představitelku vedlejší role Foto:

Renée Zellweger radikálně mění život: změnila tvář a prodává oba své domy

Když někdo prodává dům, je to jedinečná příležitost nakouknout mu do soukromí.

Článek

Dům má čtyři ložnice a šest koupelen Foto:

Tom Cruise má novou misi: Prodat svůj milovaný dům za 1,3 miliardy korun

Tady byl Tom Cruise doma. Téměř 20 let si užíval soukromí na ranči v horách v Coloradu. Teď ho prodává za neuvěřitelných 1,3 miliardy korun.

Článek

Cabin Foto:

Jako v Eragonovi: Švédský hotel ubytovává své hosty na stromech

Bydlení na stromech slaví ve světě úspěch. Ve Švédsku tento nápad dotáhli ještě dál. V borovém lese vybudovali rovnou celý hotel.

 

reklama