reklama

Městským zahradníkem

The Urban Gardener (městský zahradník) ze soutěže International Garden Photographer of the Year v roce 2013, pro více info o soutěži jdi na www.igpoty.com Foto: The Urban Gardener (městský zahradník) ze soutěže International Garden Photographer of the Year v roce 2013, pro více info o soutěži jdi na www.igpoty.comFoto: Eden Breitz

Kolik péče potřebuje obyčejný keř.

Stačí málo a příroda si bere zpět to, co jí člověk vzal. Během chvíle rostliny opanují asfaltové cestičky, prodírají se skrze beton, raší z okapů. Péči člověka vůbec nepotřebují, stačí déšť a trocha živin z půdy. A péče imaginárního zahradníka tak, jako na tomto obrázku.

Pokud byste se chtěli podívat, jak by vypadala vaše ulice či město poté, co by si ji vzala zpět příroda, podívejte se na tyhle stránky. Někdo hacknul Google street View tak, že místo aktuálního stavu vidíte jen džungli. (Pozor, funguje to jen v prohlížeči Chrom.)

(mar)

Úvodní fotografie díky:

International Garden Photographer of the Year Foto: www.igpoty.com

Foto: www.igpoty.com

 

Článek

Přírodní materiály, vintage styl spolu s uměleckými prvky oživí vaši zahradu Foto: flera.cz

6 praktických rad, jak na moderní zahradu

Budování zahrady je běh na dlouhou trať a změny potřebují čas. Přinášíme vám však i tipy, které vaši zahradu promění okamžitě.

Článek

Tak jdete do toho?  Foto: Isifa

Vše, co jste chtěli vědět o stěrkách v koupelně

Stěrky nejsou jen krásné, jsou i praktické. Díky nim vaše koupelna získá neotřelý luxusní vzhled a tam, kde není dobré odvětrání, přestanete bojovat s plísní. Přesvědčíme ...

 

reklama