reklama

Francouzské sídlo Johnnyho Deppa je na prodej. Za 25,76 milionu dolarů

Nejde o klasický dům, ale spíš o soukromou vesnici Foto: Nejde o klasický dům, ale spíš o soukromou vesniciFoto: Cote d'Azur Sotheby's International Realty

Celkem 12 ložnic, 12 koupelen a část osobních věcí Johnny Deppa. To získá nový majitel domu, který je aktuálně na prodej nedaleko proslulého Saint-Tropez. A jako bonus přibudou slavní sousedé Brad Pitt a Angelina Jolie.

Legendární americký herec Johnny Depp, který už před 25 lety zazářil v hlavní roli filmu Střihoruký Edward a kterého filmoví fanoušci znají nejčastěji jako kapitána Jacka Sparrow z Pirátů z Karibiku, začal psát novou kapitolu svého života. Po ukončení vztahu s francouzskou herečkou a zpěvačkou Vanessou Paradis, s níž má dvě děti, se před několika měsíci oženil s Amber Heard. A nyní prodává své letní sídlo.

Téměř 200 let starou kamennou rezidenci zrenovoval právě Johnny Depp Foto: Téměř 200 let starou kamennou rezidenci zrenovoval právě Johnny DeppFoto: Cote d'Azur Sotheby's International Realty

Jak vypadá soukromý palác slavného herce?

Před několika dny začal realitní server Cote d'Azur Sotheby's International Realty nabízet velmi lukrativní nemovitost, jejímž vlastníkem byl posledních 15 let právě Johnny Depp, který ji společně se svou bývalou partnerkou a dětmi využíval jako prázdninový cíl.

Nejde o klasický dům, ale spíš o soukromou vesnici. Nemovitost, složená z řady oddělených budov, se rozkládá na 15 hektarech půdy. Kromě hlavní budovy se nový majitel bude moci za svou investici ve výši 25,76 milionu dolarů také těšit na několik domků pro hosty, kapli, restauraci a bar, dílnu a řadu dalších prostor. Dohromady půjde asi o 1000 m² obytné plochy.

Umístění domu je ideální Foto: Umístění domu je ideálníFoto: Cote d'Azur Sotheby's International Realty

Umístění domu je ideální. Nemovitost stojí nedaleko menší vesničky Plan de la Tour, pouhých 20 kilometrů od Saint-Tropez. Na dosah ruky jsou krásné lesy i pláže. Nic z toho přitom není za cenu ztráty soukromí. Toho si nový vlastník sídla bude moci užívat dosyta.

Na atraktivitě nemovitosti přidává také fakt, že téměř 200 let starou kamennou rezidenci zrenovoval právě Johnny Depp. Podle informace realitní kanceláře do těchto oprav investoval 10 milionů dolarů. Alexander Kraft z Cote d'Azur Sotheby's International Realty říká: „Na rozdíl od řady jiných realit, které vlastní známé osobnosti, sídlo Johnnyho Deppa nezařizoval žádný interiérový designér, ale přímo Johnny sám. Díky tomu není tato nemovitost žádnou nóbl výstavní plochou, ale zcela okouzlujícím rodinným domem, který v sobě odráží jedinečný charakter a vkus Johnnyho Deppa.Velká část vybavení domu včetně nábytku a některých Deppových osobních věcí je tedy součástí nabídky.

Velká část vybavení domu včetně nábytku a některých Deppových osobních věcí je součástí nabídky Foto: Velká část vybavení domu včetně nábytku a některých Deppových osobních věcí je součástí nabídkyFoto: Cote d'Azur Sotheby's International Realty

Klára Beščecová

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Dokonalé mimikry Foto:

Jak to jenom udělali? Dům v Polsku se bude vznášet v lese

V Polsku plánují postavit dům, který bude působit, jako by visel ve vzduchu.

Článek

Cadence Residence - vítěz soutěže o nejlepší dům Kanady Foto:

Zasloužený titul! Vítěz soutěže o nejlepší dům Kanady nad milion dolarů

Tenhle dům sbíral architektonická a designérská ocenění ještě dřív, než ho postavili.

Článek


reklama