reklama

GALERIE: 10 geniálně jednoduchých vynálezů, které budete okamžitě chtít do své domácnosti

Geniální nápady! Foto: Geniální nápady!Foto: facebook.com/

Klademe si jedinou otázku: Proč to někoho nenapadlo dřív? Podívejte se na 10 skvělých vychytávek, které vám v doma chyběly. Od teď si to už bez nich nebudete umět představit!

Nejjednodušší nápady bývají ty nejlepší. Chytré řešení míváme často přímo před očima, ale v záplavě informací a nových technologií občas zapomínáme používat selský rozum. Anebo se spokojíme s tím, co se už nějakou dobu prodává, a nepřemýšlíme nad tím, že by se to dalo zjednodušit, zefektivnit a celkově zlepšit!

Podívejte se do galerie 10 až směšně jednoduchých vynálezů, které vám však svou praktičností vyrazí dech. A zatoužíte minimálně několik z nich okamžitě zařadit do svého života. Nebo byste se snad nechtěli místo chození ze schodů raději sklouznout po skluzavce, už nikdy nelovit sáček čaje v hrníčku či se na zahradní slavnosti už nikdy nezabořit podpatkem do trávy?

(red)

Další články:

Článek

Nejhorší designové faily. Foto:

GALERIE: 20 designových failů, které museli vytvořit jen totální šílenci

Tito designéři měli jen jediný úkol. A naprosto v něm selhali. Podívejte se na jejich výtvory, které se jim brutálně nepovedly!

Článek

Vtipné faily. Foto:

GALERIE: 15 nejvtipnějších designových failů všech dob. Tady někdo nepřemýšlel!

Přemýšlet někdy bolí a lidé, kteří vytvořili tahle designová mistrovská díla, svoje mozkové závity rozhodně nepotrápili. Podívejte se na přehlídku těch nejvtipnějších...

Článek

Jaké vychytávky znaly naše babičky? Foto:

Tyhle vychytávky, které používaly naše babičky, jsou k nezaplacení! Znáte je všechny?

Řada věcí, které známe od našich babiček, nám lezou na nervy. Dáte jí vánoční dárek, ale babi má větší radost z balícího papíru, který pečlivě uhladí, poskládá a přidá do...

reklama