reklama

GALERIE: 13 chytrých úkrytů na cennosti, které zloději u vás doma rozhodně neodhalí

Tyhle skrýše zloděje nanapadnou! Foto: Tyhle skrýše zloděje nanapadnou!Foto: boredpanda.com/facebook.com

Bojíte se krádeží? Nebo zkrátka chcete mít cennosti schované pro svůj vnitřní klid na nenápadném místě? Klíč pod rohožkou, peníze pod polštářem či obálka za obrazem jsou velmi otřepané schovky. Inspirujte se, kde doma schovat cennosti, aby je i ten nejchytřejší zloděj neodhalil!

Vykradený dům či byt patří k těm nejhorším nočním můrám. Nejenže utrpíte velkou finanční ztrátu a přijdete o důležité dokumenty a hodnotné cennosti, ale snad ještě horší bývá psychická újma, že se někdo vplížil do vašeho soukromí a narušil bezpečí vašeho domova. Abyste loupež případným zlodějům co nejvíce ztížili, určitě nepodceňuje dobré zabezpečení vašeho domu. Investice do různých alarmů a hlásičů se rozhodně vyplatí.

Jak ale dobře ukrýt cennosti přímo u vás doma? Variantou je samozřejmě trezor. Ten však jako kdyby rovnou hlásil: „Uvnitř je spousta peněz, šperků a důležitých dokumentů!" Pokud chcete cennosti ukrýt raději nenápadně, inspirujte se v naší galerii. Tyhle úkryty zloděje rozhodně nenapadnou!

 

(red)

Další články:

Článek

Geniální nápady! Foto:

GALERIE: 10 geniálně jednoduchých vynálezů, které budete okamžitě chtít do své domácnosti

Klademe si jedinou otázku: Proč to někoho nenapadlo dřív? Podívejte se na 10 skvělých vychytávek, které vám v doma chyběly. Od teď si už bez nich nebudete umět představit...

Článek

Nejhorší designové faily. Foto:

GALERIE: 20 designových failů, které museli vytvořit jen totální šílenci

Tito designéři měli jen jediný úkol. A naprosto v něm selhali. Podívejte se na jejich výtvory, které se jim brutálně nepovedly!

Článek

Jaké vychytávky znaly naše babičky? Foto:

Tyhle vychytávky, které používaly naše babičky, jsou k nezaplacení! Znáte je všechny?

Řada věcí, které známe od našich babiček, nám lezou na nervy. Dáte jí vánoční dárek, ale babi má větší radost z balícího papíru, který pečlivě uhladí, poskládá a přidá do...

reklama