reklama

GALERIE: 15 chytrých triků, jak si výrazně ulehčit stěhování. Ušetříte čas i námahu!

Vyzkoušejte tyto triky! Foto: Vyzkoušejte tyto triky!Foto: Pinterest.com

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Díky těmto skvělým nápadům si ale stěhování můžete výrazně ulehčit, zrychlit a zjednodušit následné nekonečné hledání a vybalování věcí.

Jednou za čas to čeká v životě každého z nás. Ať už jako mladý student opouštíte svůj rodný domov, stěhujete se k partnerovi nebo jste si s rodinou právě zařídili nové bydlení, stěhování je symbolem nové životní etapy. Děsíte se ale všech těch věcí, které jste za ta léta nastřádali? Poradíme, jak si náročné stěhování alespoň trochu usnadnit a zpříjemnit.

Naprosto zásadní je si ve všem udělat systém a pořádek. Ačkoliv systematičnost není zrovna vaše silná vlastnost, pomohou vám různé barevné štítky a nálepky, díky kterým se budete lépe ve věcech orientovat. 

Opouštíte-li byt, který jste měli pouze v pronájmu, možná budete muset provést nějaké lehké stavební úpravy. I na to máme několik rad. Na koberci jsou stále otlačená místa od nábytku? Není nic jednoduššího než vlákna narovnat zpět pomocí kostek ledu a vidličky! Přihodila se vám nehoda a neopatrnou manipulací jste poškrábali dřevěný nábytek? Nebo váš domácí mazlíček zanechal na podlaze rýhy? Mrkněte do naší galerie. Tyhle triky vám ušetří drahocenný čas, námahu i peníze!

(aso)

Další články:

Článek

Catio dodá kočce potřebnou přírodu a pohyb Foto:

Už máte doma catio? Vychytávka pro kočky ochrání vaše mazlíčky a dopřeje jim přírodu

Pořízením škrabadla to nekončí. Kočky jsou sice oblíbenými mazlíčky i díky tomu, že je nemusíte venčit, nepotřebují obrovský výběh, a když odjedete na dovolenou, nebudou...

Článek

Malá zahrada má velké využití Foto:

10 triků, jak co nejlépe využít malou zahrádku ve městě. Pěstujte, odpočívejte, dekorujte

Městské zahrádky jsou často spíše zadní dvorky, kam ani nedopadá dostatek světla. I s tím se ale dá pracovat. Patrně si tu nevypěstujete dostatek zeleniny a ovoce, abyste...

Článek

Kieran už bydlí  Foto:

Takhle bydlí bezdomovci: Teenager se nastěhoval do stylového kontejneru. Podívejte se dovnitř

Stavba o ploše 17,2 metrů čtverečních je inspirovaná jachtami a pohodlím prvních tříd v letadlech. Nabízí všechno potřebné a ani nepotřebuje základy. Prostě se na pozemek...

Článek

Tohle se vážně nepovedlo... Foto:

GALERIE: 13 vtipných designových failů, které jste ještě nikdy neviděli. Tohle se vážně nepovedlo...

Lidská kreativita nás nepřestane fascinovat. A stejně tak i hloupost. Podívejte se na vtipné designové faily, které dokazují, že přemýšlení některé lidi musí neskutečně bolet.

reklama