reklama

GALERIE: Interiér střižený podle pánské módy je originální, noblesní i hravý. Podívejte se

Symboly silné Ameriky s typickým pánským světem hodně souzní. Zkuste smíchat barvy vlajek s výraznými ornamenty a vzory.  Foto: Symboly silné Ameriky s typickým pánským světem hodně souzní. Zkuste smíchat barvy vlajek s výraznými ornamenty a vzory. Foto: Flynnside Out Productions

Moderní doba skýtá nepřeberné možnosti, jak stylizovat vybavení interiéru. Jednou z nich je i inspirace v pánské módě. Místnosti tak můžete dodat atmosféru férové hravosti, určité síly, exkluzivity i noblesy. Podívejte se na galerii vzorů a tkanin, které oživí váš domov v ryze pánském stylu.

Originální pánský interiér, který si můžete prohlédnout v galerii, navrhl samozřejmě muž. Designér a producent Brian Patrick Flynn se dobře vyzná nejen v pánské módě, ale jeho vášní jsou především inspirativní interiéry.

Pro svůj koncept doplňků z pánské módy využil nejen klasické mužské vzory, ale také nevšední spojení nejrůznějších prvků, které evokují svět mužů. Vidět je to například na spojení geometrických vzorů 70. let s “preppie“ stylem, který vládnul v 50. letech a díky němuž jste v té době snadno od ostatních rozeznali studenty prestižních škol.

Příjemná je i neformální pohoda, kterou do ložnice vnáší proužkovaný vzor. Připomíná starší styl pánských šortek nebo jednoduchých vzorů na tričkách. Může být vyveden v různých barvách. Oblíbená je černobílá kombinace, ale zaujme i červenobílá nebo spojení hnědé a béžové. Pokud chcete, aby ložnice působila vzdušně a prostorně, zvolte modrou a bílou, případně kombinaci šedé a bílé.

Podívejte se do galerie a inspirujte se, jak si zařídit domov v pánském stylu.

Další články:

Článek

Komody jsou pro bruselský styl typické!  Foto:

Stýská se vám po starých dobrých časech? Retro styl je v kurzu! Zařiďte si jím domov

Vzpomínáte na zlatá šedesátá? Oprašte staré kousky nábytku, prohledejte půdu a zařiďte si domov v retro stylu. Podívejte se, jak skvěle bude vypadat.

Článek

Lapače snů jsou symboly boho stylu. Foto:

Jste zasněný bohém? Vykouzlete si doma uvolněný boho styl. Přinese vám pohodu a štěstí

Jste tak trochu bohém, romantik, a přitom zapřisáhlý fanoušek pohodlí? Tak pak se vám bude božsky bydlet tam, kde hlavní housle hraje populární styl boho. Inspirujte se,...

 

Článek

U vás jako na zámku. Foto:

Bezchybně vyladěné obývací pokoje: Toužíte po obýváku jako na zámku nebo v toskánském stylu? Inspirujte se

Máte před sebou plánovanou rekonstrukci a pořád váháte, jak si zařídit obývací pokoj? Místo úvah se ponořte do těchto inspirativně zařízených interiérů. Prvním krokem k...

reklama