reklama

GALERIE: Krásná blogerka si vtipně hraje s architekturou. Nad jejími úžasnými fotkami se vám bude tajit dech

Blogerka se stává součástí architektury. Foto: Blogerka se stává součástí architektury.Foto: instagram.com/drcuerda

Cestuje po světě, obdivuje architekturu a nechává se s ní fotit tak, že se stává její součástí. Podívejte se na originální fotky, kterým nechybí vtip a nápad!

Na počátku nemusí být světlo, ale nápad. Ten rozhodně nechybí zamilovanému páru Danielu Ruedovi a Anně Devis, kteří spolu cestují po světě a doslova si hrají s architekturou, perspektivou a tvary. Daniel fotí, Anna pózuje.

Anna se na okamžik stává součástí architektonického skvostu či vtipně doplňuje jeho design. Fotografovanému objektu přizpůsobuje i outfit a rekvizity. U výsledné fotky je důležitá celková kompozice, čistý styl a přesné linie. 

Některé fotografie pak působí jako optické iluze. Například když si Anna lehne na přechod pro chodce a její sukně splyne s bílým pruhem. Velmi častým doplňkem modelky bývá deštník, samozřejmě sladěný s barvou objektu.

 Populární duo pochází z Valencie ve Španělsku. Foto: Foto: instagram.com/drcuerda

 „Vyfotit jen krásnou fotku nestačí. Chceme jít o kousek dál," říká Daniel Rueda. „Fotografií chceme vyjádřit co nejvíce, ale bez toho, aniž bychom to museli formulovat do slov." Záměr se mladému páru evidentně daří. Na jejich Instagramu už mají přes 190 tisíc sledujících a originální fotografie baví lidé po celém světě.

Fotografie působí neskutečně interaktivně. Ačkoliv je Anna vždy hlavní postavou, musí ladit k fotografovanému objektu a co nejvíce s ním splynout. Podle blogerů ale není těžké najít správnou budovu či design, jak sami říkají, mají už na ně vyvinutý "radar". „Většinou víme, co chceme, a máme představu, jak by objekt měl vypadat. Stačí pak už jen vymyslet vtipnou kompozici," dodávají blogeři původem ze španělské Valencie.

Podívejte se na jejich fascinující fotografie. Která se vám líbí nejvíc?

(as)

Další články:

Článek

Originální věšák. Foto:

GALERIE: Vyrobte si designový věšák z obyčejných větví. Takhle nádherně vypadá

Za designové kousky nemusíte platit obrovské sumy peněz. Stylový věšák na kabáty si můžete vyrobit například jen z obyčejných suchých větví! Vypadá to skvěle.

Článek

Nejstylovější schodiště na světě. Foto:

20 nejstylovějších schodišť světa, která jsou o schod napřed než ostatní

Schodiště bere většina lidí jako nutný praktický "vynález", který jim umožňuje stoupat do výšin. Čím méně schodů má, tím lépe. Po těchto designových schodištích ale budete...

Článek

Regál Superhero tureckého průmyslového designéra Buraka Doğana inspirovaný logem Supermana Foto:

GALERIE: Designér navrhl úžasné police inspirované superhrdiny. Vypadají naprosto skvěle

Za tyto police by se nestyděl Kapitán Amerika, Wonder Woman ani Superman. Jsou inspirované právě oblíbenými superhrdiny! A vypadají skvěle.


reklama