reklama

GALERIE: Muž si zřídil tuhle úžasnou pracovnu přímo pod mostem. Celý svět mu ji závidí! Podívejte se, jak vypadá

Můž si zřídil studio přímo pod mostem. Foto: Můž si zřídil studio přímo pod mostem.Foto: instagram.com/lebrelfurniture/

Projektant nábytku Fernando Abellanas absolutně ohromil ceý svět, když odhalil svoje nové pracovní studio, které naprosto vybočuje ze zavedených standardů. Je zavěšené přímo pod mostem a nápaditému designérovi vytváří dokonalé soukromí. Podívejte se, jak vypadá uvnitř.

Fernando Abellanas, projektant nábytku ze Španělska, chtěl pro svoji práci klidné a nerušené místo, které by bylo v centru městského dění, ale zároveň se nechtěl vzdát přírodních krás. Zdánlivě nereálný úkol se mu nakonec podařilo uskutečnit, když si k překvapení všech zřídil pracovní studio přímo pod mostem ve španělském regionu Valencie. Fotky svého úchvatného studia publikoval na Instagram.

V malé pracovně najdeme vše, co muž ke své každodenní rutině potřebuje. Pracovní stůl, židli, regály s úložným prostorem i pohodlný polštář, který mu složí jako křeslo, když si potřebuje odpočinout. Ke vstupu do svého originálního studia Abellanas používá ruční kliku, kterou posunuje celou pracovnu po konstrukci mostu.

Přesnou adresu svého pracoviště se projektant ale snaží udržet v tajnosti. Ke zřízení takového objektu nemá dostatečné povolení od úřadů a bojí se i možných krádeží a devastace od vandalů.

Podívejte se, jak pracovna zavěšená pod mostem vypadá:

(as)

Další články:

Článek

Minibyty v Hong Kongu často nemají více než 5 metrů čtverečních. Foto:

Prostor menší než toaleta: Lidé v Hongkongu žijí v mikrobytech, kam se vejde pouze postel

Ačkoliv je Hongkong jedno z nejbohatších měst světa, tisíce lidí musí žít v nuzných podmínkách. Denně tvrdě pracují, ale i tak nemají na nájmy, které se šplhají až k...

Článek

Jak je vidět, se sítí se dá dělat spousta věcí, a to dokáže zlákat i dospělé. Foto:

GALERIE: Rodiče zařídili hravý dům pro své děti. Má skluzavku, tunely i skákací síť. Podívejte se!

Běhat, skákat, padat, zavěsit se i skrýt, to všechno mohou malí i velcí obyvatelé jednoho dokonale vyprojektovaného interiéru domu v Thajsku. Pojďte s námi navštívit malou...

Článek

Návrhář David Martyn představil unikátní nadčasové bydlení, které vypadá jako ze sci-fi filmu. Foto:

GALERIE: Tohle není vesmírná loď. Ale dům, který si můžete sami složit za 10 minut

Návrhář David Martyn představil unikátní nadčasové bydlení, které vypadá jako ze sci-fi filmu. Náklady na bydlení jsou přitom minimální.

reklama