reklama

GALERIE: Nahlédněte do rodinné rezidence plné světla a prostoru. Její důmyslné řešení vám vezme dech

V tomto moderním rodinném bytě je už od architekta navrženo všude dostatek úložného prostoru. Foto: V tomto moderním rodinném bytě je už od architekta navrženo všude dostatek úložného prostoru.Foto: Yoav Peled

Kdo by si nepřál bydlet v prostorném bytě? Prostor ale není vše. Musíte jej také umět pěkně a smysluplně využít. V naší dnešní návštěvě slunného bydlení uvidíte, že účelnost a příjemný pocit z moderního estetického prostředí jdou ruku v ruce.

V Izraeli si rozhodně na nedostatek slunečního záření stěžovat nemohou. I tak se ale rozhodně žije lépe v bytě, který má vícero oken a zařízení jeho interiéru ještě světlost prostoru umocňuje. Tyto přednosti ve svém projektu bezezbytku využilo interiérové studio Rust Architects.

Interiérový design, který pro rodinný byt jeho architekti navrhli, nejenže dobře oddělil soukromý prostor od společného, ale ještě připravil pro rodinu praktické umístění koupelen s WC, a dokonce vměstnal do bytu i soukromou kancelář.

Když k tomu ještě přidáme barevné provedení a vybraný materiál, pak vše přímo láká byt navštívit. Stačí jej jen trochu zútulnit doplněním osobních věcí a máme ideální bydlení, které osloví většinu mladých rodin.

Pojďte se tedy podívat, jak vypadá příjemné rodinné bydlení, kde se dá žít společně, a přitom si každý může najít trochu toho potřebného soukromí.

Další články:

Článek

Podívejte se na barcelonskou přestavbu. Foto:

GALERIE: Cestovatelka přestavěla byt po babičce v Barceloně. Podívejte se na fotky PŘED a PO

Vrátila se z cesty kolem světa a rozhodla se usadit v Barceloně v bytě své babičky. Podívejte se, jak se rekonstrukce nového domova mladé Laury povedla.

Článek

Při pohledu z pláže byste ani neřekli, že se v tom domku nalepeném mezi dalšími na skále najde tolik místa. Foto:

GALERIE: Nenápadný domek u moře nabízí po rekonstrukci spoustu světla, prostoru a dechberoucí výhled

Kdo by se nerad ohřál v zimě někde u moře? A kdo by se nerad v létě zchladil v mořských vlnách? Bydlet u moře má zkrátka svá velká plus. Pojďte se podívat do jednoho domku...

Článek

Kdo by řekl, že se nacházíme ve starší vile, že? Foto:

Zbourat, nebo zrekonstruovat? Stará vila prošla dokonalou přestavbou. Podívejte se, jak se povedla...

Občas člověk stojí před rozhodnutím, zda staré obydlí zbourat a postavit nové, nebo jen nechat bydlení projít důkladnou rekonstrukcí. I když se ta první možnost jeví jako...

Článek

Jednoduchý dřevěný nábytek dokresluje industriální nádech bydlení. Foto:

GALERIE: Proměna domu v Barceloně zachovala odhalené stěny i nádhernou podlahu. Podívejte se

Ne vždy se musí při rekonstrukci starých domů a bytů všechno zakrývat, modernizovat a předělávat. Následující proměna starší budovy v Barceloně je toho důkazem. Architekti...

reklama