reklama

GALERIE: Tady se vám bude bydlet božky. Podívejte se na interiér zrekonstruovaného kostela

Nebeský domov, co říkáte? Foto: Nebeský domov, co říkáte?Foto: profimedia.cz

Rozhodně jedno z nejoriginálnějších bydlení nabízí britská realitní kancelář. Pokud toužíte po svatém klidu, můžete se nastěhovat do nově zrekonstruovaného kostela. Jak to vypadá uvnitř?

Realitní kancelář Strutt & Parker přišla s výstředním inzerátem, ve kterém nabízí doslova božské bydlení. Za orientační cenu 700 000 liber se můžete nastěhovat do nově zrekonstruovaného kostela na britském venkově.

Klidní sousedé

Nemovitost je stará nejméně 600 let a od roku 1991, kdy byla přestavěna, měla pouze jednoho vlastníka. Nyní prošla výraznou proměnou a realitní kancelář láká případné zájemce na originální, výstřední, ale zároveň velmi klidné bydlení. Jedinými sousedy jsou totiž nebožtíci na přilehlém hřbitově.

Stylový interiér

Interiér zrekonstruovaného kostela se snaží zachovat střídmý styl. Má výrazné církevní rysy a náboženskou tematiku. Součástí vybavení jsou originální dřevěné lavice, které slouží pro sezení v jídelně. Ložnice v podkroví je zařízená skromně, ale útulně.

Dekoraci tvoří květiny, okenní barevné mozaiky, ale například i Bible z roku 1877, která čítá jména padlých farníků zabitých v obou světových válkách.

(as)

Podívejte se do fotogalerie. Dokážete si představit bydlet na takovém místě?

Další články:

Článek

Na to, abyste si dali kuchyň do pořádku, nebudete potřebovat statisíce Foto:

10 tipů, jak zrekonstruovat kuchyni. Jde to i za pár korun

Zdá se vám, že by vaší kuchyni již prospěl nový kabát, ale nechce se vám utrácet peníze za bytové architekty, drahé doplňky z designových studií a za neprověřené...

Článek

Dům působí jako idylické venkovské sídlo. Ale chyba lávky! Nacházíme se ve městě, ve Filadelfii. I tak je tu nádherně a v létě na verandě doslova úžasně! Foto:

Skvěle zrekonstruovali dům z roku 1925 a získali moderní bydlení pro rodinu

Pěkný, ale už starší a vybydlený rodinný dům ve Filadelfii v Pensylvánii v USA prošel rekonstrukcí. Teď je dokonalým domovem mladé rodiny.

reklama