reklama

GALERIE: Z toho pohledu mrazí! Mladík zdolává nebezpečné vrcholy budov

Z jeho fotografií mrazí. Foto: Z jeho fotografií mrazí.Foto: profimedia.cz

Zatímco některým z nás se dělá špatně, když doma vylezeme na židli nebo žebřík, tenhle mladík zdolává výškové budovy po celém světě. Z jeho adrenalinového koníčku vznikají fotografie, z nichž běhá mráz po zádech. Posuďte sami – je to blázen, nebo hrdina?

Jmenuje se Alexander Farrell a jeho instagramový účet je opravdu jen pro otrlé povahy. Na většině svých fotek totiž pózuje s kamenným výrazem ve tváři na střechách mrakodrapů, stadionů, podivuhodných konstrukcí i skleněných střech, a ve svých fanoušcích tím vyvolává obdivné lapání po dechu i nepříjemné mrazení.

Alexander si dává záležet na tom, aby na většině snímků nebyla vidět jeho tvář, ale jen dechberoucí výhled. A daří se mu to na výbornou! Na Instagramu má řadu fanoušků, od kterých sklízí obdivné komentáře. Alex je samozřejmě tak trochu blázen. Riziko, které zdolávání takto nebezpečných míst představuje, je obrovské a mladík vědomě hazarduje se svým životem. Nebyl by prvním ani posledním „rooftop runnerem“, jak si parta těchto lidí říká, kterému by se jeho koníček mohl stát osudným. Ne že by ho to však odrazovalo, spíše naopak!

Podívejte se do galerie na jeho mrazivou sérii. Podobné kousky však vy sami raději nezkoušejte!

(mb)

Další články:

Článek

Geniální nápady! Foto:

GALERIE: 10 geniálně jednoduchých vynálezů, které budete okamžitě chtít do své domácnosti

Klademe si jedinou otázku: Proč to někoho nenapadlo dřív? Podívejte se na 10 skvělých vychytávek, které vám v doma chyběly. Od teď si to už bez nich nebudete umět představit!

Článek

Bydlete jako Harry Potter! Foto:

GALERIE: Bydlete jako Harry Potter! Ve Skotsku nabízejí ubytování, které vypadá přesně jako z Bradavic

Fanoušci Harryho Pottera, zbystřete! Pokud v nejbližší době plánujete výlet, máme pro vás skvělý tip. Vydejte se do skotského Edinburghu a pronajměte si byt, ve kterém si...

Článek

Kruté designové faily. Foto:

GALERIE: 20 nejšílenějších designových failů, které prostě nevymyslíte

Tohle se vážně nepovedlo. Podívejte se na následujících dvacet designových failů, které snad už ani nemohou být náhoda. Udělal je někdo naschvál?

reklama