reklama

Geniální trik pro největší lenochy světa. Chytrá postel, která se sama ustele!

Pro lenochy Foto: Pro lenochyFoto: Ohea

Speciální mechanizovaná postel se samočinně ustele, jakmile vstanete. Bližší pohled na ni ale odhaluje zásadní nedostatky.

Představa, že technika člověku ulehčí od dalšího nepopulárního rutinního úkonu, je lákavá. Při pohledu na postel Ohea Smart Bed se zdá, že stlaní bude minulostí. Zmíněné lože se totiž za 50 sekund samo ustele. V automatickém režimu se tak děje již tři sekundy poté, kdy vstanete. Druhou možností je manuální ovládání.

Problém ovšem je, že pro tuto postel se nehodí jakékoli povlečení a je potřeba pořídit k ní speciální soupravu. Další svízel je v pokulhávající hygieně. Na pohled příkladně ustlané lože by totiž potřebovalo natřepat polštáře i přikrývku. To totiž mechanismus nedělá.

Robotická postel také soudě podle komentářů pod demonstračním videem na YouTube rozhodně nebudí jen nadšení. Jedna z diskutujících připomněla, že ustlat postel trvá minutu a automatické lože je proto jen pro lenochy. Jiný z komentujících zas poukazuje na již zmíněnou skutečnost, že stlaní postele zahrnuje víc úkonů než jen narovnání přikrývky. Takže, pokud vám vadí stlaní, jednoduše nestelte a případně ještě vyčkejte na kloudnější model samočinné postele.

Koukněte na video, jak to funguje:

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Míst s nedostatkem vody bude postupně po celém světě přibývat, a pak se hodí každé řešení, které šetří vodu Foto:

Geniální sprcha, která šetří vodu

V zemích, kde je nedostatek vody, nesmí ani kapka přijít nazmar. Hodí se i voda jednou použitá.

Článek

Kompaktní přenosný vařič, gril a nabíječka v jednom Foto:

Gril, vařič a nabíječka na mobil v jednom? Jde to

Nepotřebujete zásuvku, jen pár šišek a dobijete si mobil.

reklama