reklama

Inspirace: 20 tipů, jak z písmenek udělat dekoraci v bytě

Domácí písmenka Foto: Domácí písmenkaFoto: Diys.com

I písmenka jsou skvělá dekorace.

Typografie je důležitou složkou grafického designu. Už se ale dávno nepoužívá jen v průmyslových oborech a reklamě. Čím dál častěji ji najdeme také jako ozdobný prvek na předmětech každodenní potřeby a také jako moderní dekoraci mnoha interiérů. V naší galerii uvidíte, jak vkusně se dá vyzdobit váš domov či kancelář všelijakými hrátkami s písmenky.

S jednotlivými znaky se dá nakládat všelijakým způsobem. Tím nejjednodušším je použít papír, spíš tvrdší, a už můžete tvořit. Nakreslit si na něj písmena, případně různě vybarvit a vložit do skleněných fotorámečků a jako obrázky je rozvěsit po bytě. Písmena můžete také vystříhat z fotografií nebo látky a na papírovém podkladu, opět různých barev, ve fotorámečcích umístit na stěny.

V naší galerii najdete i o trochu pracnější nápady. Písmenka lze ale také v různé podobě koupit. Jak zajímavě je instalujete u vás doma, to je pak už jen na vás.

Chystáte nějakou oslavu? Co si dozdobit interiér nápaditě vytvořeným nápisem? Foto: Chystáte nějakou oslavu? Co si dozdobit interiér nápaditě vytvořeným nápisem?Foto: Diys.com

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Článek

Sklad designérku ihned zaujal umístěním v rohu domu s okny na dvě světové strany, jimiž dovnitř pronikala spousta denního světla Foto:

Inspirace: Útulný byt ve skladu pneumatik

Designérka interiérů proměnila starý sklad pneumatik v osobitě zařízený loft pro tříčlennou rodinu i její početné návštěvy.

Článek

 Architektovi se v této koupelně podařilo skvěle vložit moderní styl do podkroví staršího domu. Foto:

Inspirace: 12 úžasných koupelen přímo pod střechou

Koupelnu umísťují architekti na rozličná místa.

reklama