reklama

INSPIRACE: 30 kouzelných kuchyní

Kde se dobře vaří, tam se dobře daří. A dobře se vaří v kuchyni podle vašich představ. Inu, kuchyň je přece jenom srdce domova a to musí bít správně! Máme pro vás 30 zajímavých kuchyní, které vás mohou inspirovat ve stylech i v uspořádání jednotlivých zařízení a pracovních zón.

Nedělejte si hlavu z toho, že máte málo prostoru, nemáte kam umístit horní skříňky, obklady z dlaždiček vám přijdou zastaralé nebo potřebujete oddělit smysluplně a pěkně kuchyňský kout od obývacího prostoru. Vše lze vyřešit a ještě pěkně doladit. Zkrátka nic není problém, ani super moderní styl, ani retro kuchyň 30. let minulého století. Stačí se jen odvážit ke změně. Majitelé kuchyní na fotografiích to dokázali a rádi se s vámi o své nápady podělí.

Část 1 z 30
Dokonalé propojení bílé, hnědožluté a šedé ve světlé kuchyni. Koupené prvky nábytku skvěle ladí s ručně odlitou podlahou z betonu, jejíž velké čtverce si navrhl k sobě domů vedoucí jednoho z pěkných webů o bydlení Heather Chadduck Hillegas Foto:
Zdroj: Nancy Nolan
Světlá kuchyně

Dokonalé propojení bílé, hnědožluté a šedé ve světlé kuchyni. Koupené prvky nábytku skvěle ladí s ručně odlitou podlahou z betonu, jejíž velké čtverce si navrhl k sobě domů vedoucí jednoho z pěkných webů o bydlení Heather Chadduck Hillegas.

reklama