reklama

Inspirace: Pořiďte si svého moderního sluhu

Do moderního bytu jen moderního sluhu. Co třeba tento typ? Foto: Do moderního bytu jen moderního sluhu. Co třeba tento typ?Foto: Mocoloco.com

Doba mění sluhy, řeči jim ale nepřidá.

„Šaty dělaj člověka!“ To platilo a platí stále. Proto se o ně také musíme starat. Pomocníků v domácnosti je spousta, ale jen jeden z nich je němý – němý sluha. Nereptá, nezlobí se a unese toho poměrně dost. V dnešní době ale můžete takový držák na šaty pořídit v opravdu velmi roztodivných tvarech. Pár jsme jich pro vás našli.

Možná bychom spíše tento druh věšáku na šaty měli nazvat rychlým sluhou. Používá se totiž na příležitostné nebo dočasné odložení oblečení. Vynikající je, když potřebujete vyvěsit sako, halenku nebo košili. Skvěle také slouží pro přípravu ošacení na druhý den. Ráno bývá často zběsilé. Ovšem když má člověk připraveno dopředu, co si vezme na sebe, hned je příprava na odchod rychlejší.

Němý sluha slouží lidem už dlouho. Vkus lidí se stále mění, a tak i tito věrní společníci našich oděvů na sebe berou moderní a někdy dost neobvyklý zjev. Základní pravidlo ale zní, aby byl užitečný a daly se na něj spolehlivě pověsit různé druhy oděvů. Podívejte se do naší galerie. Možná vás některé podoby němých sluhů překvapí.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Podívejte, jak k sobě mohou na stěně ladit různé tvary a dekory starých zrcadel Foto:

Stará zrcadla v moderním interiéru

Nástěnná zrcadla dokážou skvělým způsobem zkrášlit interiér. O tom, že jejich výhodou je také prosvětlení místnosti, jsme již psali. Nyní se podívejme na to, jak dokáže...

Článek

Tak takovéhle okno, to je přímo vstup do jiné časové dimenze Foto:

Nástěnné hodiny jako krajka? Velký přehled hodin

Hodiny jsou nejen praktické, ale i krásné. Projděte si naši galerii a podívejte se, jak mohou dotvořit atmosféru místnosti.

Článek

Barevným kombinacím se meze nekladou Foto:

DIY: Vytvořte si vlastní kobereček do koupelny

Nízká cena a barevná kombinace, která bude dokonale ladit s vaší koupelnou, to jsou výhody vlastnoručně vyrobeného koberečku.

reklama