reklama

INSPIRACE: Sedněte si přímo do knihovny

Ráj knih Foto: Ráj knihFoto: All

Proč se neusadit s knížkou mezi další knihy?

Knihovna je příjemným zákoutím v každém bytě. Už jen pohled na ni nás přenáší od všedního světa do krajiny zajímavých příběhů, umění slova i obrazu a bezedné studnice poznatků. Co si tak na chvíli odpočinout a začíst se? Jak uvidíte v naší galerii, je to víc než jednoduché – uvelebte se přímo mezi knížkami!

Na otázku, jak uskladnit klasické papírové knihy, často „odpovídáme“ zakoupením klasické policové knihovny. Designéři si ale s ustálenými zvyky rádi pohrají a nabízejí nám neokoukané novinky. Kdo má chuť si prostor, ve kterém žije, občerstvit něčím neobvyklým, může sáhnout i po nějakém novém pojetí knihovny.

Dnes vám v naši galerii nabízíme takové království knih, kde se budou pohodlně cítit nejen vaše knížky, ale i vy. Můžete s nimi posedět, poležet a dokonce se s nimi můžete i vykoupat!

I z papíru si můžete vystavět své čtenářské zákoutí a také se do něj posadit Foto: I z papíru si můžete vystavět své čtenářské zákoutí a také se do něj posaditFoto: Hometone.com

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

I klasická knihovna může mít hravou tvář, design: Angelo Tomaiuolo Foto:

20 nápadů, jak si udělat netradiční knihovnu

Pravé úhly a police od podlahy ke stropu. To je tradiční představa knihovny. Jde to i jinak.

Článek

Tapeta Eijffinger kolekce Fleurique – k dostání v Epes Rádes Shop6 Foto:

Pozvěte si přírodu domů

Příroda v interiéru nemusí být jen svěží květina v květináči. Může to být stoleček z kmene stromu, umyvadlo ve tvaru listu. Přinášíme osm vtipných přírodních doplňků.

reklama