reklama

Jak se staví sen: Moderátorka rozbrečela celou rodinu. Chcete vědět proč?

Když chlap má slzy v očích... Foto: Když chlap má slzy v očích...Foto: FTV Prima

Když v něčem žijete 30 let, není jednoduché se s tím rozloučit. A dojde i na slzy. Sledujte pořad Jak se staví sen v sobotu večer v 17.35 na Primě.

První byt, který v pořadu Jak se staví sen proměníme, se nachází v paneláku v pražských Letňanech. Není to ale byt jen tak ledajaký, spíše hájenka nebo jak říká moderátorka Laďka Něrgešová - letňanské Konopiště.

Asi už jste v našich článcích zaregistrovali, že je celý obložený parožím, preparovanými hlavami a kůžemi. Otec rodiny je totiš vášnivý myslivec. Ženské polovině rodiny už ale jeho vášen přerostla přes hlavu a do tmavého zakouřeného bytu chce vnést světlo a svěžího ducha - a jak samy přiznávají, bez pořadu a pomoci našich designérů a moderátorky, by to nikdy nezvládli. Jenže když dojde na lámání chleba, ukáže se, že vlastně je všem otce líto. Podívejte se, proč nakonec všichni brečí:

Sledujte pořad Jak se staví sen v sobotu večer v 17.35 na Primě.

Vše o pořadu Jak se staví sen najdete ZDE.

Pořad můžete sledovat vždy v sobotu v 17.35 na Primě. Po odvysílání ho najdete zdarma na Prima Play.

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Rodina spolu s moderátorkou Laďkou Něrgešovou (uprostřed) a designéry Kamilou Douděrovou (zcela vlevo) a Františkem Kobližkou (vzadu vlevo) Foto:

Profil rodiny Kušnierových. První odvážlivci, kterým se snad splní Sen

První proměna, na kterou se můžete těšit už zítra, tedy 7. března od 17.35 na Primě, změní bydlení a snad i život rodině Kušnierových.

Článek

Dřevo je sice útulné, ale v tomto malém prostoru působí těžkopádně Foto:

Proměna: Takhle si v pořadu Jak se staví sen poradili s bytem plným preparovaných hlav

Hned první díl pořadu Jak se staví sen postaví designéry Kamilu a Františka před nelehký úkol: Jak vykouzlit moderní obytný prostor a přitom tatínkovi nevyhodit jeho...

Anketa

Jak se vám líbí proměna bytu Kušnierových?

Článek

Z kuchyně je nyní krásný pohled do obýváku Foto:

Kolik stála proměna bytu Kušnierových plus použité materiály

Přinášíme přehled použitých materiálů a výrobků.

Inspirovali jsme vás? Zvažujete, že půjdete taky do rekonstrukce nebo koupě nového bytu? Spočítejte si, kolik by vás to stálo.    

reklama