reklama

Jak vybrat ideální odrůdy salátů? Poradí Gondíci s. r. o.

Na trhu je tolik odrůd salátů. Kterou vybrat?  Foto: Na trhu je tolik odrůd salátů. Kterou vybrat? Foto: FTV Prima

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. Sledujte dnes v 16.25 na Primě!

Ve druhém díle pořadu Gondíci s. r. o. zavítá Adéla s Daliborem do hřebčína ve Slatiňanech, kde se již sedmdesát let chová starokladrubský vraník, který se využívá pro kočárové spřežení. Dalibor se vypraví na výlet do Fundusu na Barrandově, kde jsou desítky tisíc kostýmů a klobouků z mnoha různých filmů.

Další výlet bude k sedlářovi na Vysočinu. Milovníci zeleniny se mohou těšit na reportáž o salátech a novém sortimentu listové zeleniny. Sourozenci Gondíkovi si připraví čerstvý křupavý salát.

Více o pořadu Gondíci s. r. o. najdete ZDE.Odborník z České zahradnické akademie v Mělníku poradí, jak lze tvarovat ovocné stromy na malé zahrádce. Jaro se blíží a s ním i první pylové alergie, proto se budou Gondíci s. r. o. věnovat tématu květiny v bytě pro alergiky. Tulipány a dekorace v deštníku? Přijde vám to neobvyklé? Podívejte se, jaké krásné dekorace z toho mohou vzniknout.

Podívejte se na ukázku:

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhat jim v tom budou odborníci z nejrůznějších oborů.

Sledujte již tuto sobotu 14. března v 16.25 na Primě!

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Adéla a Dalibor objektivem fotografa  Foto:

Focení Gondíků s. r. o.: Podívejte se, jak vypadají naživo před retuší

Gondíci s. r. o., to jsou jak jinak – Adéla a Dalibor Gondíkovi. Jak vypadají ve skutečnosti?

Článek

Natáčení televizní znělky pořadu Gondíci s.r.o. Foto:

Ze zákulisí Gondíků: Takhle vzniká dokonalá televizní realita

Díky nejmodernějším technologiím vzniká filmová realita do značné míry v počítačích. Co to znamená pro herce?

reklama