reklama

Jeden byt na devíti patrech? Podívejte se, jak se bydlí ve věži kostela

Tento byt asi najde díky své jedinečné poloze velmi rychle nového majitele Foto: Tento byt asi najde díky své jedinečné poloze velmi rychle nového majiteleFoto: profimedia

Originální byt v hodinové věži bývalého kostela je na prodej za 35 milionů.

V Británii se objevil na realitním trhu jedinečný byt, který je přímo v centru Manchesteru. Jeho cenu však neurčuje jeho dokonalá poloha či vybavení, ale skutečnost, že byt se nachází v hodinové věži bývalého kostela. Byt je tak určen podobou věže, zaujímá 9 pater, najdete zde 4 ložnice, ale i domácí fitko. Jedinečnost bytu spočívá v tom, že všude máte přítomné pseudogotické prvky, rozměry věže určují možnou rozlohu místností, jsou však tak i jejich limitem. Nicméně výhled z terasy je fantastický. Projděte se bytem, který je v Manchesteru na prodej za 1 milion liber (35 milionů Kč):

Pseudogotický kostel byl vybudován v letech 1826 až 1828 na oslavu anglického vítězství v bitvě u Waterloo. V 80. letech minulého století byl ale uzavřen.

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Z postele máte nerušený výhled na okolní moře Foto:

Bydlete jako Nemo. Za 10 milionů dolarů můžete mít podmořský dům

Americká společnost Submarine Structures představila koncept luxusního domu s názvem H2OME, který slouží k bydlení pod hladinou oceánu.

Článek

Nejdražší byt na světě se nachází v jednom z nejluxusnějších londýnských projektů. Byt v rezidenci One Hyde Park stál 140 milionů liber, tedy 4,7 miliardy korun. Foto:

Nejdražší domy světa. Samozřejmě jsou v USA, Británii, ale i v Indii

U lesíka a přitom v centru světové metropole. Byt v klidné lokalitě, přímo u nejvýznačnějších památek. Bludy z reklam developerů a realitních kanceláří se u nejdražších...

Článek

 

reklama