reklama

Kolik milionů stály všechny proměny, která byla nejdražší aneb Jak se staví sen v číslech

Laďka Něrgešová Foto: Laďka NěrgešováFoto: FTV Prima

Bylo to pěkných pár milionů.

Uteklo to jako voda, ale jarní řada pořadu Jak se staví sen 2016 je u konce. 15 proměn, 15 nových začátků v životě 15 rodin. Doufáme, že se nám podařilo udělat radost nejen rodinám, kterým jsme proměnili jejich domovy, ale tak trochu i vám, divákům, tím, že jsme vás inspirovali a třeba i postrčili k proměně vašeho domova.

A kolik že to všechno stálo? Tipnete si, kolik to bylo celkem milionů?

A. 8 milionů
B. 2 milionů
C. 6 milionů

Správně je za C. Tedy přesně celková částka vynaložená na všechny proměny činí 6 390 883 Kč.
Designéři upravili 34 místností s celkovou plochou přes 588 m². Nejdražší proměna (přes 598 tisíc korun) se uskutečnila ve 12. dílu – v mělnickém domku se předělávalo přízemí o velikosti 84 m² a Andrea s Markem zde umístili nejdelší kuchyňskou sestavu v této sérii.

Vše o pořadu Jak se staví sen najdete zde.Sponzoři pořadu věnovali do proměn věci za téměř 3 000 000 Kč. Z toho nejvíce Whirlpool – spotřebiče Whirlpool, Indesit a Hotpoint za 765 080 Kč, dále Oresi – kuchyně za 563 193 Kč, Phase – sedačky za 396 916 Kč, Sepos – dveře a zárubně za 301 667 Kč, Jech – sedačky za 285 960 Kč, iNELS – chytrou elektroinstalaci za 192 572 Kč a pak další sponzoři pořadu. Nejčastěji se upravoval obývací pokoj (13x) a kuchyně (10x).

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Tady už nikdo nepochybuje, že se ocitl v moderním prostředí. Ovšem citlivě připomínajícím vše, co dřívější období ozdobného i účelného dokázalo do prostoru kuchyně včlenit. Foto:

INSPIRACE: Vintage kuchyně dýchají teplem

Vzpomínáte, jak to vonělo u babičky v kuchyni? Kde jsou ty časy, že? I když se nedají vrátit, můžete si je připomenout třeba tím, že si kuchyň zařídíte trochu postaru....

Článek

Sladce hřešit můžete i bez výčitek svědomí Foto:

Dezert na víkend: Jahodový dortík, po kterém se jen zapráší

Připravíte ho snadno a rychle. A ještě rychleji zmizí ze stolu.

Článek

reklama