reklama

Kolik stojí byty v New Yorku, kde se točil Sex ve městě a další slavné filmy?

Dům z Velmi nebezpečných známostí už není na prodej, nejblíže je k dispozici byt na 12 East 79th Street Foto: Dům z Velmi nebezpečných známostí už není na prodej, nejblíže je k dispozici byt na 12 East 79th StreetFoto: schmoesknow.com

Raketový nárůst ceny bytu, jakmile se objeví ve filmu nebo seriálu, tak to je specialita realitního trhu v New Yorku. Podívejte se na několik většinou luxusních bytů a domů, které zdražili filmaři.

Přesně tady musela stát postel, na které dováděla Carrie, a odtamtud zas usazený na otomanu rozdával smích Ross z Přátel! Domýšlet průběh prohlídky seriálem proslaveného bytu není těžké. Dostatek majetných zájemců nezatížených zbytečně širokým myšlenkovým zázemím šroubuje ceny v realitním byznysu s bludy. Newyorský makléř Kane Manera z realitní kanceláře Douglas Elliman Real Estate potvrzuje, že spojení s filmovou postavou nebo hercem pomáhá prodat i byty zcela průměrných kvalit za druhdy jen těžko představitelné ceny. Tady je několik příkladů:

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Nejdražší byt na světě se nachází v jednom z nejluxusnějších londýnských projektů. Byt v rezidenci One Hyde Park stál 140 milionů liber, tedy 4,7 miliardy korun. Foto:

Nejdražší domy světa. Samozřejmě jsou v USA, Británii, ale i v Indii

U lesíka a přitom v centru světové metropole. Byt v klidné lokalitě, přímo u nejvýznačnějších památek. Bludy z reklam developerů a realitních kanceláří se u nejdražších...

Článek

Stavba využívá principy pasivního domu Foto:

U pyramid v Gíze vyroste milionářská rezidence inspirovaná korálovými útesy

Obytný komplex bude sofistikovanou technologickou stavbou.

reklama