reklama

Kompletní rekonstrukce luxusního třípodlažního domu

Vše v domě spojuje luxusní béžová barva, která převažuje téměř ve všech místnostech Foto: Vše v domě spojuje luxusní béžová barva, která převažuje téměř ve všech místnostechFoto: Laura Hammett

Kompletní práce na klíč už dnes nejsou výjimkou ani u rekonstrukce celého domu včetně dovybavení vhodným nábytkem a dalšími doplňky. V Londýně se jedna taková podařila doslova excelentním způsobem.

Zavedeme vás do nádherně zařízeného domu. Vydejte se s námi do čtvrti Belgravia v širším centru Londýna. A pozor na bradu, lehce vám při pohledu na luxusní interiéry padne dolů.

Už jen rozloha tohoto domu trochu vezme dech, zvláště když si uvědomíte, že se jedná o bydlení ve městě s extrémně vysokými nájmy a cenami za nemovitost. Úctyhodných 700 m2 je rozděleno do 3 podlaží. Dům v sobě ovšem skrývá kromě obytné plochy rovněž bazén, posilovnu a menší soukromé kino.

Kompletní rekonstrukci majitelé zadali designérskému a architektonickému interiérovému studiu Laura Hammett. To se postaralo o návrh a zhotovení každého interiérového architektonického detailu, ale i provedení úprav dvou vnějších prostor. Připočítejme k tomu ovšem i komplet vybavení včetně na zakázku vyrobeného nábytku a také veškerý konečný bytový styling. Zkrátka jedna báseň, do které se můžete v naší galerii bez obav „začíst“.Ložnice je netradičně vyřešena tak, že úložné prostory jsou za pelestí. Ta ovšem díky své rozšafnosti vytváří stěnu, za níž si můžete na sebe navlékat a ze sebe svlékat cokoli jako v uzavřené šatně Foto: Ložnice je netradičně vyřešena tak, že úložné prostory jsou za pelestí. Ta ovšem díky své rozšafnosti vytváří stěnu, za níž si můžete na sebe navlékat a ze sebe svlékat cokoli jako v uzavřené šatněFoto: Laura Hammett

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

V kuchyni nechybí moderní vybavení a citlivě je sem také včleněna celá nová bílá kuchyňská linka. Vtipně je vyřešen podhled pod horními skříňkami, který je pojítkem s dřevěnou podlahou Foto:

Rekonstrukce v rezidenční čtvrti: Pohodlí a útulnost s moderním nádechem

Když se řekne Londýn a bydlení v něm, hned by se mělo dodat, že tady najdeme mnoho stylů. Mezi nimi vyniká však ten, který dokáže propojit až téměř aristokratické pohodlí...

Článek

Podlaha je vždy dřevěná, její odstín i použité dřevo se ale v apartmánech liší. Úžasný kontrast tmavého dřeva a bílých stěn, co říkáte? Foto:

Rekonstrukce v centru portugalského starobylého města: Z ruiny úchvatní krasavci

Tyto staré domy už mají něco za sebou, ale díky citlivé rekonstrukci slouží modernímu bydlení.

reklama