reklama

Krby, které nepotřebují komín a fungují jako úžasná dekorace

Mobilní krb Globe  Foto: Mobilní krb Globe Foto: vauni.com

Stačí dolít biopalivo a můžete si nerušeně a bez jakékoli předchozí úpravy užít dokonalou atmosféru u krbu. A to v každém koutě vašeho domova. V bytě, domě i na balkoně.

Představte si ten dokonalý pocit odpočinku, z hlavou zabořenou v pohodlném křesle a s očima ve stavu příjemné otupělosti, při pohledu na plápolající oheň. Realita, kterou díky vestavěným i mobilním krbům na biopaliva, může zažívat každý z nás.  

Nástěnné, samostatně stojící nebo stolní krby, se rozpálí díky palivu bioethanol a dopřát si je může každý. Mají výhřevnost i vzhled normálního plamene, ale spalováním bioethanolu vzniká jen zanedbatelné množství zplodin, bez prachu a špíny. 

Nástěnný krb Globe Foto: Nástěnný krb GlobeFoto: vauni.comObsluha je jednoduchá. Všechno je pod kontrolou. U některých modelů stačí jen škrtnout, u některých také otočením knoflíku, regulovat sílu plamene i jeho uhašení. Jsou navíc svým designem přívětivé a inspirativní, i když zrovna nehoří. 

Zabudovaný biokrb  Foto: Zabudovaný biokrb Foto: topzidiniai.it

 

 

(iva)

K tomuto tématu by vás také mohlo zajímat:

Článek

Krb a televize. Jak moc to jde dohromady? Foto:

Krb a televize nad sebou? To nefunguje. Jak je tedy umístit?

Moderní technika nás dnes obklopuje na každém kroku,a tak jak nám pomáhá, my se jí přizpůsobujeme. Ale leckdy na úkor našeho zdraví.

Článek

Vertikální ocelová nika na dřevo navazuje na „bronzovou“ stěrku za TV Foto:

Moderní krb přinesl oheň do rodinné vily v pražských Kunraticích

Jak umístit v obývacím pokoji krb i televizi, aby si rodina užila obého? Pokud řešíte podobnou otázku, možná vás inspiruje vilka z Kunratic.

Článek

JSSS 3 - po obývák Foto:

Bezpečný krb, barvy na stěnách a trubky součástí designu?

Jste-li zruční a troufáte si na svépomocnou stavbu krbu, nezapomeňte hned na několik pravidel.

Článek

Zpříjemňujte si všechno a za všech okolností Foto:

Zkuste žít hygge a budete šťastnější v každodenním životě

Říká se, že jedním z důvodů, proč Dánové umějí být šťastní, je ryze dánský fenomén „hygge“. Je to jejich styl života, snad nejčastěji používané slovo. Slovo, které se...

reklama