reklama

Láká vás spát pod širákem? Hotel uprostřed africké divočiny nemá střechu ani stěny

Hotel nemá žádnou střechu nebo stěny. Foto: Hotel nemá žádnou střechu nebo stěny.Foto: profimedia.cz

I přesto nabízí luxus, autentický zážitek a nezapomenutelný výhled. Podívejte se!

Experimentální hotel v jihoafrické rezervaci Kagga Kamma je pro ty návštěvníky, kteří touží po dobrodružství, nevšedním zážitku a exotice, ale zároveň se nechtějí vzdát luxusu a pohodlí.

Hotel je zařízený jako kterékoliv jiné ubytování na vysoké úrovni, jen s tím rozdílem, že nemá střechu ani stěny a všeho všudy čítá jen jednu velkou ložnici s koupelnou a sociálním zařízením. Ta je zasazena do skalnatého komplexu, který je v naprosté izolaci od civilizace. Hosté musí k ubytování dojet na čtyřkolkách nebo džípu a během svého pobytu tak nejsou absolutně ničím a nikým rušeni. Snad jen zvuky z okolní přírody.

Nachází se v jihoafrické rezervaci Kagga Kamma. Foto: Nachází se v jihoafrické rezervaci Kagga Kamma. Foto: profimedia.cz

Ačkoliv je hotel zasazený do kamene, o pohodlí hosté rozhodně nebudou ochuzeni. Kdyby se nechtěli vykoupat v přilehlém přírodním bazénu, v koupelně najdou vanu i sprchu. Romantické osvětlení zajišťuje kromě hvězd na nebi lucerny a hořící pochodně.

Po příjezdu na hosty čeká večeře, dostatečná zásoba tekutin a hlavně nezapomenutelná noc pod širým nebem. Pokoj překvapivě není ani tak drahý. Jedna noc podle oficiálních stránek hotelu vyjde na necelých 2000 korun.

Podívejte se do galerie, lákalo by vás toto luxusní spaní pod širákem?

(as)

Další články:

Článek

Nebeský domov, co říkáte? Foto:

GALERIE: Tady se vám bude bydlet božky. Podívejte se na interiér zrekonstruovaného kostela

Rozhodně jedno z nejoriginálnějších bydlení nabízí britská realitní kancelář. Pokud toužíte po svatém klidu, můžete se nastěhovat do nově zrekonstruovaného kostela. Jak to...

Článek

Originální věšák. Foto:

GALERIE: Vyrobte si designový věšák z obyčejných větví. Takhle nádherně vypadá

Za designové kousky nemusíte platit obrovské sumy peněz. Stylový věšák na kabáty si můžete vyrobit například jen z obyčejných suchých větví! Vypadá to skvěle.

Článek

hlavní obytný prostor - výhled na hřebeny hor Foto:

Stodola po rekonstrukci nabízí velkorysé bydlení. Třeba i pódium na cvičení jógy či koncerty

Stará stodola téměř před zbouráním se proměnila v nádherný prostor pro bydlení i setkávání. Podívejte se, jak vypadá dnes.

reklama