reklama

Malá zrcadla, která umí skrýt tajemství

Jednoduché linie a přesto vnadné Foto: Jednoduché linie a přesto vnadnéFoto: Theluxhome.com

Nezbytný pomocník.

Zrcadla dokážou být skvělým interiérovým doplňkem. A nemusí jít jen o ta velká visící na stěně, kdepak. Mohou jimi být i mnohem menší pěkné designové kousky, které můžete mít po ruce třeba na toaletním stolku nebo všude tam, kde je třeba něco na sobě zkontrolovat nebo upravit.

Stolních zrcátek je mnoho druhů, ale jen některé nám padnou do oka, že? To výrobci pochopitelně vědí. Předvídají i to, že lidé si své domovy vybavují různým druhem nábytku a i zrcátko by přece jen mělo vhodně do stylového vybavení domova zapadnout.

Zajímavý kousek od designérky Marii Perales. Najdete v něm zasunovací stolní zrcadlo, vázu, dva svícny, dózu na bonbóny a dokonce nádobu na deštník. Ale proč ten deštník? Foto: Jocundist.com/Joel NgZajímavý kousek od designérky Marii Perales. Najdete v něm zasunovací stolní zrcadlo, vázu, dva svícny, dózu na bonbóny a dokonce nádobu na deštník. Ale proč ten deštník?Foto: Jocundist.com/Joel Ng

Připravili jsme pro vás proto malou galerii zajímavých zrcátek. Nemohli jsme pominout ani ta, která pěkně zdobí toaletní stolek nebo jsou přímo jeho součástí, ale ani ta, která v sobě spojují moderní design a výdobytky moderní technologie. Setkáte se tak s jednoduchými i složitějšími tvary, s klasickým dřevěným rámem i se zrcadlem s mini osvětlením nebo takovým, v kterém je zabudován budík.

 

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Podívejte, jak k sobě mohou na stěně ladit různé tvary a dekory starých zrcadel Foto: Houzz.com

Stará zrcadla v moderním interiéru

Nástěnná zrcadla dokážou skvělým způsobem zkrášlit interiér. O tom, že jejich výhodou je také prosvětlení místnosti, jsme již psali. Nyní se podívejme na to, jak dokáže ...

Článek

Článek

Červený koberec pro příchod filmových hvězd na filmovém festivalu v Benátkách Foto: Jlt.it

Kde se vzal rudý koberec? Výprava do historie koberců

Někdo má rád tvrdé podlahy, které se dají snadno zamést nebo umýt, jiný zas nedá dopustit na měkký došlap do chlupatého koberce.

reklama