reklama

Martina s Eliškou, kterým předěláváme koupelnu, verandu a halu

Martina s Eliškou Foto: Martina s EliškouFoto: archiv

Mladá maminka žije sama s půlroční holčičkou na chalupě na vesnici.

Martina si spolu s manželem vysnila krásný venkovský dům. Hledali tak dlouho až našli. Ona, terapeutka, rodilá Pražačka, on manažer, původem z východních Čech, si půjčili peníze od otce Martiny a koupili si starý dům s velkým pozemkem v malé vesnici.

Stěhovali se v době, kdy každým dnem čekali přírůstek do rodiny. Oba dva se na rekonstrukci podíleli velmi intenzivně a to bez ohledu na Martinino těhotenství. Hnáni vidinou venkovského sídla jako vystřiženého z obrazu francouzského venkova z oblasti Provence. A přitom kuli plány, jak budou na velkém pozemku chovat ovce a kozy a dělat sýry.

Článek

Za dveřmi vlevo je sprchový kout, který je odlišený šedým obkladem Foto:

Před a po: Porovnejte si proměnu domku v Bystřici

Ze starého domu designéři vykouzlili moderní bydlení.

 

Jenže během velmi krátké doby nastal obrat. Dcera se narodila, dům stále nebyl hotový a Martina tak tlačila na manžela a zdůrazňovala, co všechno je ještě potřeba udělat. On unavený z práce zřejmě neprojevoval takové nadšení, jaké by si představovala a to ji ničilo. Oba byli ze vztahu unavení. Manžel by situaci nijak překotně neřešil, ale Martinu vyčerpával už jen pohled na něj. A tak donutila manžela, aby se odstěhoval. Ten bydlí u kamaráda a hledá si bydlení blízko vesnice, aby mohl být půlroční dceři nablízku.

A tak vysněný dům rozdělil manželství a „zničil „ řečeno pateticky lásku. Martina to s manželem nemá ještě zcela vyřešené – rozvod je ve vzduchu, ale zatím vyčkávají. Martina je i přes to štastná. Hlavně že má svoji holčičku. Dům a jeho okolí miluje. Říká, že tam našla její duše rozlet. A proto chce dům zvelebovat stůj co stůj.

Článek

Paní domu Martina si přála dvě umyvadla Foto:

Rekonstrukce je stála manželství. Dodělá jim dům a zachrání vztah pořad Jak se staví sen?

Martina zůstala sama s půlroční Eliškou ve starém domě s obrovským pozemkem. Pomůže jí pořad Jak se staví sen? Sledujte na Primě v sobotu 9. května v 17:35.

Martina ví, že velký pozemek pro ovečky a koníčky a domeček velký byl spíš její sen, který tak trochu naimplantovala muži a asi se moc neohlížela. Každopádně oba byli naivní ve své představě o domě, říkali si, že to nějak postupně zrekonstruují, že se jim povede dobře. Neodhadli rozsah prací na domě a kolik to všechno bude stát. Nedokončený dům a manželovo vyčerpání dohnalo Martinu k rozhodnutí, aby se na čas odloučili a že se uvidí, jestli krize přejde. Martina návrat k manželovi zcela nezavrhuje, ale příliš šancí tomu nedává. S manželem se poměrně často vídají, ale každá jeho návštěva ji utvrzuje v tom, že když jsou spolu, cítí se „unaveně a vyčerpaně“ a lépe je jí samotné.

Článek

Pohled od vany na vstupní dveře Foto:

Kolik stála proměna domu v Bystřici? Plus použité materiály

Přinášíme přehled použitých materiálů a výrobků.

 

Proměnit by chtěla koupelnu a WC. Nemůže se dočkat až se vykoupe ve vaně. V té stávající se štítí koupat a to i přes to, že ji několikrát vydrhla. Také jí trápí chodba a celkově vstup do domu.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Článek

Svítidlo Romano, cena okolo 3 999 Kč Foto:

Správné osvětlení v koupelně z vás udělá modelku

Když se ráno chystáte vyrazit mezi lidi, nejdůležitější položkou není překvapivě make-up, ale správná žárovka.

reklama