reklama

Miley Cyrus si koupila další dům. Tentokrát i se zázemím pro děti

Miley Cyrus si koupila nové hnízdečko lásky v kalifornském Malibu v Ramirez Foto: Miley Cyrus si koupila nové hnízdečko lásky v kalifornském Malibu v RamirezFoto: Coldwell Banker

Že by nám Miley Cyrus s Liamem něco zatajili? Miley koupila nový dům a je v něm dětský pokojíček i koupelna se Spider-Manem.

Miley Cyrus si koupila nové hnízdečko lásky v kalifornském Malibu v Ramirez. Hned vedle domu svého přítele Liama Hemswortha, aby to k němu měla kousek. Prostě se zřejmě nechce k němu hned nastěhovat, naopak mu chce nechat ještě kus mládenecké svobody, ale zase k němu nechce jezdit až ze San Fernando Valley, kde žila doposud. A tak vytáhla z kapsy 2,525 milionů dolarů a koupila si malinký domeček se čtyřmi ložnicemi a jen 3,5 koupelnami. Pro nás jsou to peníze, na které většina z nás v životě nedosáhne, pro Miley, která akorát podepsala novou smlouvu na spolupráci v pořadu Voice of Amerika jako poradkyně, je to drobná částka.

Tyrkysová Foto: TyrkysováFoto: Coldwell Banker

S Liamem Hemsworthem, který zazářil v Hunger Games, vztah vypadá pěkně vážně, pár se před dvěma roky rozešel, ale v posledních týdnech se nejenom ukazuje, ale i líbá na veřejnosti při všech možných příležitostech. 

Miley Cyrus na svém Instagramu se ukazuje se zásnubním prstenem Foto:

Ani jeden z nich to oficiálně nepotvrdil, ale zřejmě se zase v lednu i zasnoubili, protože Miley zveřejnila na svém Instagramu fotky, na kterých má na prsteníčku zásnubní prsten s diamantem, který od australského herce dostala v roce 2012.

Ale možná je vztah ještě vážnější. Nový dům, který Miley koupila, má totiž nejen dětský pokojík, ale i koupelnu s dekorem Spidermana. Domeček je to jinak pěkně romantický, skrytý v zeleni, dlouhá příjezdová cesta prochází lesíkem a pak přes dřevěný mostek vede až k domu utopenému v zeleni. Dům není zařízený nijak výjimečně a co je nejhorší, nemá bazén. Situaci naštěstí zachraňuje skutečnost, že za rohem bydlí Liam, který má pořádný bazén, takže Miley zabije dvě mouchy jednou ranou – o vodní plochu se nemusí starat, vykoupe se zadarmo a má záminku, aby u svého přítele byla pečená koupaná.

Koupelna s dekorem Spider - Mana Foto: Koupelna s dekorem Spider - ManaFoto: Coldwell Banker

Z Miley se tak pomalu ale jistě stává realitní magnátka. Nadále vlastní klasický ranč v kopcích nad Studio City v Kalifornii, který koupila v roce 2011 za 3 900 000 dolarů. V polovině dubna 2015 prodala za 6 milionů rodinné sídlo v Toluca Lake a její rodina se přestěhovala do ranče jen o kousek dál. Jen o pár týdnů později koupila za 5 milionů domek se sedmi ložnicemi a šesti koupelnami v uzavřeném hlídaném luxusním komplexu Hidden Hills na západním předměstí LA, kde jsou jejími sousedy Kim Kardashian a Kenye West, Jennifer Lopez, Jessica Simpson.

Poslední dům je ideální pro jejího australského přítele, který vyrostl na pláži. Na pláž Paradise Cove beach je to odsud jenom kousek pěšky.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Miley Cyrus potřebuje trochu venkova Foto:

Miley Cyrus si pořídila ranč. Bude chovat koně a slepice?

Miley Cyrus nestačí jeden dům, teď si k němu pořídila ještě ranč.

Článek

Miley Cyrus se drží při zemi, dům stál jen necelé 4 miliony dolarů Foto:

Takhle si žije rebelka Miley Cyrus. Projděte si její dům

Dům Miley Cyrus není z nejmenších.

Článek

Článek

Prostě tu pizzu "Mileyu" Foto:

Miley Cyrus miluje pizzu nadevše. Podívejte se, jaké si pořídila úchylné povlečení

Celebrity mají novou vášeň: ložní povlečení s dekorem jídla.

reklama