reklama

Milujete večírky? Uspořádejte psí mejdan

Na party pozvěte jenom slušně vychované psy, předejdete tak zbytečným šarvátkám Foto: Na party pozvěte jenom slušně vychované psy, předejdete tak zbytečným šarvátkámFoto: Whiskersresort.com

Uvažujete o tom, že pozvete přátele na zahradní party? Zapomeňte na grilování, tím už dneska nikoho neohromíte. Buďte originální, zkuste psí večírek podle našeho manuálu.

Nějaký ten důvod k oslavě se vždycky najde. Jestliže váš čtyřnohý miláček zrovna nemá narozeniny, můžete jemu i sobě prostě jenom udělat radost. Zvolte bezpečné místo a čas a vytvořte stylové pozvánky. Dobře zvažte, kdo bude na seznamu hostů, vybírejte jenom slušně vychované psy, předejdete tak zbytečným šarvátkám.

Nezapomeňte na výzdobu a občerstvení. Vyvarujte se zapovězeným pamlskům, jako je čokoláda a bramborové chipsy, na jídelníčku by se neměly objevit ani hrozny, rozinky, vařené kuřecí kosti nebo cibule – tohle vše je pro psy nebezpečné. Určitě neuděláte chybu, když ještě před sestavováním jídelníčku zjistíte, jestli některý z pozvaných hostů netrpí alergií na nějaké další potraviny.

Chcete-li si oslavu užít bez stresu, svěřte přípravu občerstvení profesionálům, jejich výtvory budou navíc báječně vypadat Foto: Chewedslippers.comChcete-li si oslavu užít bez stresu, svěřte přípravu občerstvení profesionálům, jejich výtvory budou navíc báječně vypadatFoto: Chewedslippers.com

Na letní party by rozhodně neměla chybět voda. Zajistěte si dostatek misek a hlídejte, aby byly stále plné. V teplém počasí se vaši hosté určitě rádi smočí, takže pokud nebude v blízkosti potok nebo rybník, připravte alespoň bazének nebo hadici. Psí party nebude dokonalá bez přetahovacích lan, míčků nebo frisbee. Přípravou malé agility dráhy své hosty zaručeně ohromíte.

Až všichni dorazí a zábava bude v plném proudu, nezapomeňte fotit a točit videa, abyste měli vzpomínku na nejbáječnější mejdan letošní sezony. Na závěr, jako poděkování za návštěvu, připravte pro každého hosta malou výslužku. A jestli se vám psí party vydařila, můžete začít pomalu plánovat další. Pokuste se ale své hosty znovu překvapit něčím novým. Příští večírek můžete vyladit do jedné barvy, vybrat nějaké ústřední téma nebo připravit soutěže o ceny.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

V této pohovce má pejsek vše po ruce Foto: Ebay.com

Vymazlené pelíšky pro pejsky. Který si vyberete?

Pokud vám leží na srdci pohodlí vašeho čtyřnohého miláčka a zároveň vám pelechy, které jsou u nás běžně k dispozici, připadají příliš fádní, nahlédněte a nechte se inspirovat.

Článek

Stačil by kus masa jen tak, ale takto je to stylovější Foto: Thinkstock

Nepodceňujte výběr psí misky. Nechcete přece, aby kvůli ní váš pes zemřel

Psí miska je nedílnou součástí bytu. Jak ji vybrat, aby bylá krásná, ale i vhodná pro vašeho miláčka?

reklama