reklama

Moderní dřevostavba se stala domovem početné rodiny. Provedou vás Gondíci s. r. o.

Bydlíme v dřevostavbě Foto: Bydlíme v dřevostavběFoto: FTV Prima

V sobotu v 16:55 na Primě.

V dalším díle pořadu Gondíci s. r. o. se diváci dozvědí, jak se staví zahradní domek pomocí betonových tvarovek. Bude pokračovat také miniseriál o dřevostavbách, tentokrát Adéla s Daliborem navštíví dřevostavbu, kde bydlí početná rodina. Designérka jim zase poradí, jak vybrat dekorace do ateliéru. Domácím úrazům dětí lze mnohdy předejít. Záchranář nám ukáže, jaká nebezpečí doma a na zahradě na děti číhají, jak jim lze předcházet a jak případně poskytnout první pomoc. Na 10. října připadá Světový den zraku, a tak optometrista prozradí, jak si správně vybrat brýle, navíc nás zasvětí do toho, co je právě „in“.

V rubrice FRESH se budou Gondíci věnovat lahodným pokrmům ze zeleniny a ovoce. Designérka jim poradí, jak si slavnostně vyzdobit tabuli designovým porcelánem, a návrhářka ukáže, jak si vyrobit stylovou zástěru do kuchyně. Mistr tance Zdeněk Pilecký tentokrát představí kroky tance step.

Podívejte se na ukázku:

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 10. října v 16.55 na TV Prima!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Kuchyně ve tvaru U poskytuje dostatek prostoru Foto:

Designérka si vytvořila za pár korun útulnou kuchyni ve stylu Provence. Jak ušetřila?

Podíváme se, jak bydlí designérka Denisa, která se jednoho dne rozhodla utéct z Prahy a obydlet kout – starý dům 30 km od metropole.

Článek

Článek

Malé děti touží po útulném prostoru, kde si mohou připadat jako ve skrýši Foto:

Jak dětem vyrobit útulný zahradní domeček?

Zapomeňte na plast, Martin Pergl vám ukáže výrobu dřevěného stylového zahradního domku pro děti.


reklama