reklama

Modro-bílá v hlavní roli aneb Inspirace, když toužíte po modrotisku v kuchyni

Tradičně se modrotisk používá u textilu, ale jeho krása se používá i na keramice a dalších výrobcích. Dokonce seženete i modrotiskové prkénko Foto: Tradičně se modrotisk používá u textilu, ale jeho krása se používá i na keramice a dalších výrobcích. Dokonce seženete i modrotiskové prkénkoFoto: Archiv firem

Sláva modrotisku! Možná máte pocit, že tento dekor patří na chalupu, ale není tomu tak. Projděte si naše fotky a přesvědčte se, že modrobílá sluší i moderní městské domácnosti.

Tradiční textilní technika je stále velmi oblíbená a obdobné vzory v modro-bílé barevnosti sluší i porcelánu. Vždyť kdo nemá nostalgické vzpomínky na nesmrtelný vzor „cibulák“? V modernější podobě si můžete vybavit celou kuchyň, jediná potíž je vybrat si z široké nabídky krásných doplňků… Tady malá ochutnávka.

 

Keramická mísa Blue Morocco, NORDICDAY.CZ, 503 Kč Foto: Keramická mísa Blue Morocco, NORDICDAY.CZ, 503 Kč; foto: Nordicday.czMiska Fleur modrá, KITCHENETTESHOP.CZ, 264 Kč Foto:

Miska Fleur modrá, KITCHENETTESHOP.CZ, 264 Kč; foto: KITCHENETTESHOP.CZ

Sada Student obsahuje porcelánový dezertní talíř, šálek a misku, DITAP.CZ, 679 Kč Foto: Sada Student obsahuje porcelánový dezertní talíř, šálek a misku, DITAP.CZ, 679 Kč; foto: DITAP.CZPodnos Blue Willow, BONAMI.CZ, 999 Kč Foto: Podnos Blue Willow, BONAMI.CZ, 999 Kč; foto: Bonami.czKeramický hrneček Sandrine Blue, 240 ml, NORDICDAY.CZ, 429 Kč Foto: Keramický hrneček Sandrine Blue, 240 ml, NORDICDAY.CZ, 429 Kč; foto: Nordicday.czKulatý talíř Blue Daisy 23 cm, Keramika Made In Japan, CHEFSHOP.CZ, 599 Kč Foto:

Kulatý talíř Blue Daisy 23 cm, Keramika Made In Japan, CHEFSHOP.CZ, 599 Kč; foto: CHEFSHOP.CZ

Krájecí prkénko Checked, NORDICDAY.CZ, 500 Kč Foto: Krájecí prkénko Checked, NORDICDAY.CZ, 500 Kč; foto: Nordicday.cz

Další krásné modrotiskové kousky najdete v novém čísle časopisu Prima FRESH:

Článek

Jarní číslo časopisu Prima FRESH  Foto:

Užijte si krásné jaro s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Jarní číslo časopisu Prima FRESH plné nových, svěžích receptů, které je radost vařit, najdete v prodeji již od 8. března.
(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Dnes si starší, i když fungl nově vyrobenou kuchyň pořídíte v čím dál více kuchyňských studiích v nábytkářských obchodních domech Foto:

Útulná jako u babičky, přitom moderní a praktická aneb kuchyně a jídelny ve stylu Shabby Chic

Styl Shabby Chic se vyhýbá uniformitě a naopak umí vtisknout každému kousku domácnosti jeho důležitost pro vytvoření osobité atmosféry. Kuchyně a jídelny nejsou výjimkou.

Článek

Článek

reklama