reklama

Mužům vstup zakázán! Podívejte se na první luxusní jachtu jen pro ženy

Luxusní loď je zatím ve fázi projektu. Vrtulník ale musí být zlatý Foto: Luxusní loď je zatím ve fázi projektu. Vrtulník ale musí být zlatýFoto: profimedia

Kdybyste si mysleli, že je to hračka pro Barbie, tak vězte, že loď je opravdová a měří 80 metrů.

Vůbec první luxusní jachta na světě určená pouze ženám. Interiér tvoří křišťálové lustry Swarovski, zlaté mozaiky, ledové fontány. Osobitý projekt má na svědomí návrhářka Lidia Bersani. Její loď La Belle (česky krása) by měla maximálně vyhovovat něžnému pohlaví. Movité dámy, které se nechtějí spokojit s jachtami pro muže, si tak mohou pořídit sladkou loď vyvedenou v krémové barvě v kombinaci se zlatou, doplněné křišťály Swarovski, kožešinami a s květinovými dekory. Na svých stránkách designérka popisuje svůj styl „jako teplý a romantický, plný opulentních a pohodlných elementů“.

Určena je pro 12 osob, kterým je k dispozici 6 kabin, takže určitě bude otázka, kdo s kým bude na pokoji. Hlavní kabina má kulaté lůžko s baldachýnem a vlastní terasu, na ostatní hosty čeká 5 suit. Loď měří 80 m, najdete na ní wellnes s různými druhy saun, jacuzzi, ledovou fontánu (neptejte se nás, co to je ice fountains), salon krásy, fitko, disco a dokonce i knihovnu, krb a další fajnové záležitosti. Pak je na lodi bazén a přistávací plocha pro vrtulník. Loď je zatím ve fázi projektu, i tak už je čas přemýšlet nad tím, kdo ji bude řídit.

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Jachta Steva Jobse Foto:

Jachta Steva Jobse brázdí Karibik

Byl to poslední projekt Steva Jobse před smrtí a určitě by byl rád, že jachta slouží svému účelu.

Článek

Článek

Nemusíte hned kupovat novou linku Foto:

10 levných způsobů, jak proměnit kuchyň v luxusnější

Toužíte po nové kuchyni, ale chybí vám peníze? Udělejte své kuchyňské lince nový facelift.

reklama