reklama

Nakoukněte k Cristianu Ronaldovi domů: Hvězda Real Madridu má doma fakt divné věci

Ani ložnice nevypadá jako pokoj silného muže. Postel zakrývá přehoz s leopardím potiskem a čelo postele zároveň může sloužit jako zrcadlo Foto: Ani ložnice nevypadá jako pokoj silného muže. Postel zakrývá přehoz s leopardím potiskem a čelo postele zároveň může sloužit jako zrcadloFoto: UNSCRIPTD

Asi nejlepší současný fotbalista světa zveřejnil video svého současného domova. A možná se budete divit, co vše doma má.

Až do teď byl vnitřek domu Cristiana Ronalda něco, o čem všichni fotbaloví fanoušci snili. No, abychom byli přesní, snily spíš ženy, muži byli jen zvědaví. Jak extravagantní, přepychový a ultra moderní musí být dům, aby uspokojil někoho tak náročného, jako je nejlepší fotbalista světa? Je z čistého zlata? Teče v něm šampaňské z každého kohoutku? Jsou tam sluhové, kteří trpělivě čekají na každém rohu, na přání svého pána? Aby stavba splnila neuvěřitelné požadavky hvězdy Realu Madrid, musí být výjimečná.

Ronaldo pro své fanoušky natočil dvouminutovou procházku vilou, která se nachází v Madridu. Ve stejné lokalitě žijí například i Gareth Bale a Zinedine Zidane, nepůjde tak asi o žádnou obyčejnou čtvrť.

Je to fascinující pohled, když Ronaldo sám ukazuje, kde jí a spí. Pozorný divák však může odhalit zajímavé položky, které rozhodně nejsou u dospělého muže jeho typu běžné.

Cristiano Ronaldo nevypadá jako buddhista, ale v jeho vchodě stojí velká socha Buddhy. Rozhodně by jeden věřil spíš tomu, že se tam ocitla náhodou Foto: Cristiano Ronaldo nevypadá jako buddhista, ale v jeho vchodě stojí velká socha Buddhy. Rozhodně by jeden věřil spíš tomu, že se tam ocitla náhodouFoto: UNSCRIPTD

Sportovec ve videu provedl diváky ložnicí, obývacím pokojem, kuchyní, dalšími obývacími prostory a pak ukázal zahradu, kde má bazén a fotbalové hřiště. Přiznal, že ložnice a kuchyň jsou jeho oblíbené místnosti v domě. „Má ložnice je jedna z nejdůležitějších věcí v mém životě, protože si potřebuji vždy dobře odpočinout. Chcete-li hrát dobře, musíte odpočívat. Já vždycky odpočívám,“ tvrdí Ronaldo.

Druhé nejdůležitější místo v domě je jídelna. „Místo, kde obědvám i večeřím, často jím doma. Moji kuchaři pro mne vaří neuvěřitelně,“ přiznal Foto: Druhé nejdůležitější místo v domě je jídelna. „Místo, kde obědvám i večeřím, často jím doma. Moji kuchaři pro mne vaří neuvěřitelně,“ přiznalFoto: UNSCRIPTD

Kromě jeho oblíbené ložnice je jich v domě dalších šest, také osm koupelen, akvárium, dva bazény a kryokomora, která pomáhá Ronaldovi udržet se v kondici. Imunitu mu tu tuží teplota i minus 160 stupňů Celsia.

A tady video:

(kor)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Úplně kostičkované to tedy není, ale jistá podobnost se světem Minecraftu se nabízí Foto:

24letý youtuber si hraním Minecraftu vydělal na dům za 4,5 milionu dolarů

Tak dlouho hrál youtuber Minecraft, až mu kostičkový gigant vydělal na dům za 4,5 milionu dolarů.

Článek

reklama