reklama

Nemáte ještě diář? Mrkněte na tyhle!

Papír je papír Foto: Papír je papírFoto: Thinkstock

Nenadělil vám letos Ježíšek pod stromeček plánovací diář a vy sami jste na to v tom shonu taky zapomněli? Nevadí. Místo obíhání papírnictví či knihkupectví si můžete jeden vybrat tady.

Slyšeli jste někdy výraz „time management“? Ano, ano, mezi moderními a úspěšnými managery je to velmi populární výraz, který se skloňuje ve všech pádech a bývá popisován (obdobně vzletně) jako nástroj ke zvýšení efektivity práce a účinnému stanovování cílů a priorit. Pokud se vám právě teď otvírá kudla v kapse, klidně ji zase zavřete. Mezi námi nejde o nic jiného než o staré dobré plánování a zapisování si všeho, co musíte ten který den/týden/měsíc udělat.

Takto podáno už to tak mimozemsky nezní, což? A i když žijeme v době smart phonů, tabletů a virtuálních aplikací, co si budeme povídat, klasické poznámky psané rukou na papír ještě nic nepřekonalo.

Připravili jsme pro vás malou nabídku diářů známých i méně známých značek – na běžné týdenní plánování i denní rozjímání, originálního designu z recyklovaných obalů i v luxusních pouzdrech. Některé mají vkládací náplně – listy, které si můžete podle potřeby dokupovat, ty ostatní existují většinou v několika verzích (klasické, mini, light…), aby se vám co nejvíce přizpůsobily.

Příjemné nakupování i následné plánování!

(kar)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Článek

V Dílnách tvořivosti vznikají věci pro radost i k užitku Foto:

Hodiny z gramodesky? Tipy na hravé doplňky

Jsou to drobnůsky - hodiny ze starých gramodesek, vonné svíčky, pestrobarevné zápichy do květináčů a přesto dokáží změnit atmosféru vašeho domova.

Článek

Sezení nemusí bolet Foto:

Posaďte se – pan Židle přichází

Norský designer Peter Opsvik je ve světě bytového designu ikonou.

reklama